Zagospodarowanie terenu Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00153207
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00153207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 14:44
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2b443d2e-f369-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7770001878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153207 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630703410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kochanowskiego 2A
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-844
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 47 77 127 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@po.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkopolska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b443d2e-f369-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017546/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zagospodarowanie terenu Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134124/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.2380.35.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 405163,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegających na opracowaniu dokumentacji projektowo technicznej i wykonaniu robót budowlanych, w tym robót budowlanych
w ramach prawa opcji - zagospodarowania terenu Komisariatu Policji w Tarnowie Podgórnym przy ul. 23 Października 29.
2.Zakres robót w szczególności obejmuje:
2.1 opracowanie pełnej dokumentacji projektowej zawierającej projekt budowlany wraz z projektami wykonawczymi, kosztorysami i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót z podziałem robót budowlanych na zamówienie podstawowe oraz zamówienie w ramach prawa opcji;
2.2 uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień, ostatecznej decyzji lub braku sprzeciwu dla realizacji robót objętych dokumentacją projektową;
2.3 wykonanie robót budowlanych zgodnie ze sporządzoną dokumentacją projektową w zakresie zamówienia podstawowego;
2.4 uzyskanie ostatecznej decyzji lub zaświadczenia o braku sprzeciwu wobec zgłoszenia zamiaru użytkowania wykonanych robót budowlanych w zakresie zamówienia podstawowego;
2.5 wykonanie dokumentacji powykonawczej zrealizowanych robót budowlanych w zakresie zamówienia podstawowego;
2.6 pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie zamówienia podstawowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w programie funkcjonalno- użytkowym , stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112100-9 - Wiaty
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp ze względu na to, że nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |