Suchy Dwór droga dojazdowa do gruntów rolnych – etap II

Urząd Gminy w Żórawinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00153530
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00153530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 08:25
Lokalizacja
Żórawina, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16d534f7-df19-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9141002520
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ZURB" S.C. ANDRZEJ ŻUREK & ELŻBIETA ŻUREKBorów, PL · lot 0
169 954,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153530 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Suchy Dwór droga dojazdowa do gruntów rolnych – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy w Żórawinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935141

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Żórawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-020

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zorawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zorawina.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zorawina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Suchy Dwór droga dojazdowa do gruntów rolnych – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16d534f7-df19-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004592/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Suchy Dwór droga dojazdowa do gruntów rolnych - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00108651/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG.IT.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 171582,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obszar inwestycji zlokalizowany jest w Suchym Dworze, na terenie gminy Żórawina w powiecie wrocławskim. Projekt obejmuje przebudowę drogi gminnej o długości 494.56m. Inwestycja obejmuje drogi zlokalizowane na działce oznaczonej w ewidencji gruntów120, 127, 131/2 – obręb Suchy Dwór.
Projekt przewiduje wykonanie nawierzchni bitumicznej szerokość 4.00 m. W km 0+235 – km 0+270 zaprojektowano mijankę o szerokości 5.0 m. Droga ograniczona będzie obustronnie poboczem z kruszywa. Zaprojektowano konstrukcję nawierzchni jezdni składającą się z warstwy ścieralnej i wiążącej z betonu asfaltowego AC11 50/70 o grubości 4cm każda. Nawierzchnia układana będzie na warstwie podbudowie z kruszywa łamanego, stabilizowanego mechanicznie 0/63 mm o grubości 20. Z powodu złych warunków gruntowych zaprojektowano wzmocnienie podłoża gruntowego kruszywem o frakcji 80-150mm o grubości 15 cm. Zaprojektowano pobocza z kruszywa łamanego stab. mech. 0/31.5 mm gr. 10 cm. Droga przebiegają w otoczeniu wydzielonych działek rolnych.
Wykonany został w latach poprzednich etap I polegający na wykonaniu wymiany gruntu oraz podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169954,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169954,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU ZURB Andrzej Żurek & Elżbieta Żurek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 914-13-57-849

7.3.3) Ulica: Witosa 2

7.3.4) Miejscowość: Borów

7.3.5) Kod pocztowy: 57-160

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 169954,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-30
2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane