„Zaprojektowanie i budowa doświetlenia przejść dla pieszych DK nr 42: zad 1 – dośw. 5 przejść w m. Wołczyn, w km 21+494, 21+512, 21+515, 21+527, 21+654 zad 2–dośw. 1 przejść w m. Porąbki w km 65+010”
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152714
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 12:32
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b953077-f101-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7540003773
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152714 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zaprojektowanie i budowa doświetlenia przejść dla pieszych DK nr 42:
zad 1 – dośw. 5 przejść w m. Wołczyn, w km 21+494, 21+512, 21+515, 21+527, 21+654 zad 2–dośw. 1 przejść w m. Porąbki w km 65+010”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017511575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Niedziałkowskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-085
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 4016300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_opole@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zaprojektowanie i budowa doświetlenia przejść dla pieszych DK nr 42:zad 1 – dośw. 5 przejść w m. Wołczyn, w km 21+494, 21+512, 21+515, 21+527, 21+654 zad 2–dośw. 1 przejść w m. Porąbki w km 65+010”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b953077-f101-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011850/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Projekt i budowa doświetlenia przejść dla pieszych w m. Wołczyn oraz porąbki w ciągu DK 42
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132607/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.OP.D-3.2412.18.2021 (33)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dla każdej z części obejmuje między innymi wykonanie robót i usług:• dokonanie wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów;
• zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
• przedstawienie zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji,
• wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia dedykowanego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania
b) Projektu Stałej Organizacji Ruchu
c) Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
• uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania :
a) uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
b) przygotowanie zgłoszenia oraz uzyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych.
• przygotowanie i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń
• zrealizowanie robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• sporządzania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych.
• przeprowadzenie prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót
Realizacja zamówienia
Zamówienie winno być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Programie funkcjonalno użytkowym, która stanowi Tom III, formularzu umowy (Projektowane postanowienia umowy) stanowiącym Tom II niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej w dalszej treści również „SWZ” lub „Specyfikacją”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 162437,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dla każdej z części obejmuje między innymi wykonanie robót i usług:• dokonanie wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• pozyskanie dla potrzeb projektowania materiałów;
• zabezpieczenie i oznakowanie miejsca w czasie wykonywania robót;
• przedstawienie zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji,
• wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia dedykowanego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania
b) Projektu Stałej Organizacji Ruchu
c) Projektu Czasowej Organizacji Ruchu na czas budowy
• uzyskanie w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania :
a) uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
b) przygotowanie zgłoszenia oraz uzyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych.
• przygotowanie i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń
• zrealizowanie robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• sporządzania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych.
• przeprowadzenie prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót
Realizacja zamówienia
Zamówienie winno być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w Programie funkcjonalno użytkowym, która stanowi Tom III, formularzu umowy (Projektowane postanowienia umowy) stanowiącym Tom II niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej w dalszej treści również „SWZ” lub „Specyfikacją”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 32487,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty stąd też zgodnie z ww przepisem unieważniono niniejsze postępowanie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty stąd też zgodnie z ww przepisem unieważniono niniejsze postępowanie
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |