„Ukształtowanie terenu na stoku narciarskim na Czarnorzekach” - I etap
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00153680
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00153680/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 09:41
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7540af0f-e09e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153680 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Ukształtowanie terenu na stoku narciarskim na Czarnorzekach” - I etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Ukształtowanie terenu na stoku narciarskim na Czarnorzekach” - I etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7540af0f-e09e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153680
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Ukształtowanie terenu na stoku narciarskim na Czarnorzekach - I etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109926/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.62.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 121815,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji naśnieżania oraz profilowania terenu trasy czerwonej istniejącego wyciągu narciarskiego od poziomu górnej stacji rzędna 501 do trzeciej podpory.
Teren objęty inwestycją to działki nr 275/5, 275/10, 342/1, 349 w Czarnorzekach, gmina Korczyna.
Zakres rzeczowy robót budowlanych o I etapu obejmuje:
1) Profilowanie terenu trasy czerwonej od istniejącego poziomu górnej stacji rzędna 501 do trzeciej podpory,
2) Dowóz ziemi około 450 m3 na odległość do 15 km składowanej na obiekcie stadionu przy ul. Legionów i Bursaki w Krośnie na miejsce wykonywanych robót,
3) Przebudowę instalacji naśnieżającej na odcinku wykonywanych prac,
4) Wykonanie instalacji elektrycznej do zasilania armatki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ projekcie budowlanym, projekcie wykonawczym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarach robót, który określa zakres robót I etapu.
Uwaga :
W trakcie realizacji robót należy uwzględnić warunki i terminy wykonywania robót określone w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.
2. W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do:
a) zabezpieczenia i oznakowania terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami,
b) uporządkowania terenu po zakończeniu robót,
c) wykonania pomiarów dla wykonanych instalacji oraz dostarczenia dla
Zamawiającego protokołów,
d) poniesienia opłat za zużycie energii i wody.
Koszt wykonania prac i materiałów wyszczególnionych w punktach 1. i 2.
wykonawca jest zobowiązany uwzględnić w cenie wykonania zamówienia.
Szczegóły zakresu robót opisane są w załączonych do SWZ projekcie wykonawczym, przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, w projekcie budowlanym obejmującym całość inwestycji tj. zakres robót będący przedmiotem niniejszego zamówienia oraz zakres robót nie objęty niniejszym zamówieniem.
Uwaga:
Zamówienie nie obejmuje przebudowy górnej stacji istniejącego wyciągu narciarskiego, budowy trasy B, rozbudowy zbiornika, przebudowy instalacji oświetleniowej, budowy ogrodzenia oraz budynku tymczasowego.
Uwaga:
Przy realizacji zamówienia wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia dowolnego producenta pod warunkiem, że materiały te i urządzenia posiadają parametry nie gorsze od opisanych w dokumentacji przetargowej, a w przypadku zastosowania systemu, technologicznych rozwiązań systemowych lub zespołu urządzeń pochodzić będą od jednego producenta lub posiadać autoryzację jednego producenta.
3. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę następujących osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: wykonywanie prac fizycznych związanych z robotami budowlanymi, w szczególności roboty ziemne oraz instalacyjne elektryczne i sanitarne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212223-5 - Roboty budowlane związane z obiektami sportów zimowych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45234220-4 - Roboty budowlane w zakresie wyciągów narciarskich
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183952,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 344407,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183952,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przemysław Szybka ŁUC-DOM
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842270855
7.3.3) Ulica: ul. Świerkowa 15
7.3.4) Miejscowość: Wróblik Królewski
7.3.5) Kod pocztowy: 38-483
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183952,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |