Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie - część 1

Gmina Miasto Ozorków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00153704
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00153704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 09:48
Lokalizacja
Ozorków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5888d40e-eba7-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7322170102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM ŚLIPEKŁódź, PL · lot 0
638 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153704 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego,
przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie - część 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Ozorków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000525613

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wigury 1

1.5.2.) Miejscowość: Ozorków

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umozorkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozorkow.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ozorkow.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego,
przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie - część 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5888d40e-eba7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003668/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja komunalnego budynku mieszkalnego, przy ul. Listopadowej 39 w Ozorkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125427/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WE.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 558196,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zadanie obejmuje wykonanie wewnętrznej instalacji gazu, centralnego ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej, sanitarnej, wodociągowej, wraz z demontażem istniejących kotłów na paliwo stałe , pieców kaflowych oraz elektrycznych podgrzewaczy pojemnościowych ciepłej wody. Instalacja gazowa będzie doprowadzać gaz ziemny do kuchenek gazowych 4-palnikowych oraz kotłów gazowych dwufunkcyjnych, zlokalizowanych w poszczególnych lokalach mieszkalnych.
a. Wykonanie instalacji wewnętrznej gazu,
b. Wykonanie instalacji wewnętrznej c. o.
c. Wykonanie instalacji wewnętrznej c. w. u.
d. Wykonane instalacji wewnętrznej w. z.
e. Wykonanie systemu powietrzno-spalinowego,
f. Wykonanie systemu wentylacji grawitacyjnej,
g. Wykonanie wszelkich nie wymienionych prac towarzyszących niezbędnych do realizacji podstawowego zakresu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262520-2 - Roboty murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 638000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 638000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Insbud Adam Ślipek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7271135589

7.3.3) Ulica: Rajdowa 16/52

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 94-003

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

85% robót budowlanych
95% robót kominiarskich
75% robót sanitarnych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 638000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 115 dni

2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane