Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach: Gościewicz, Brzuskowola, Filipówka
URZĄD GMINY W BOROWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00153865
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00153865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 10:39
- Lokalizacja
- Borowie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b9c22a2-bd2d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8261386190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153865 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach: Gościewicz, Brzuskowola, Filipówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W BOROWIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000533469
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleksandra Sasimowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Borowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-412
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 6859070
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@borowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borowie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://borowie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach: Gościewicz, Brzuskowola, Filipówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b9c22a2-bd2d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000741/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja dróg gminnych w miejscowościach: Gościewicz, Brzuskowola, Filipówka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063578/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.04.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 350748,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach niniejszego zadania należy wykonać remont dróg, który obejmuje niżej wymienione prace drogowe:
Miejscowość Gościewicz:
1. Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na odcinku 560,0 mb
2. Wykonanie nawierzchni:
- oczyszczenie nawierzchni bitumicznej mechanicznie,
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanka asfaltową,
- skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową,
- wykonanie nawierzchni ścieralnej z betonu asfaltowego.
3. Mechaniczne ścinanie poboczy o gr. 10 cm.
Miejscowość Brzuskowola:
1. Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na odcinku 600,0 mb
2. Wykonanie nawierzchni:
- oczyszczenie nawierzchni bitumicznej mechanicznie,
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanka asfaltową,
- skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową,
- wykonanie nawierzchni ścieralnej z betonu asfaltowego.
3. Mechaniczne ścinanie poboczy o gr. 10 cm.
Miejscowość Filipówka:
1. Roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na odcinku 750,0 mb
2. Wykonanie nawierzchni:
- oczyszczenie nawierzchni bitumicznej mechanicznie,
- skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową,
- wykonanie nawierzchni ścieralnej z betonu asfaltowego.
3. Mechaniczne ścinanie poboczy o gr. 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289746,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339501,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289746,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FEDRO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 826-00-03-703
7.3.3) Ulica: Kolejowa 1
7.3.4) Miejscowość: Osieck
7.3.5) Kod pocztowy: 08-445
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289746,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |