Wykonanie operatów szacunkowych wraz z dokumentacją fotograficzną kolorową (13 części) – edycja 5/21
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154688
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-19 14:44
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
13 przyznanych
KONRAD JEWIARZKraków, PL
27 040 PLNWOJCIECH KOBIERSKIKraków, PL
590 PLNMAGDALENA WIĄCEK-OGORZAŁEKManiowy, PL
3440 PLNMAGDALENA WIĄCEK-OGORZAŁEKManiowy, PL
3010 PLNKONRAD JEWIARZKraków, PL
1800 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
11 440 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
27 405 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
27 405 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
20 240 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
17 388 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
12 852 PLNPIOTR TYRKIELKraków, PL
16 443 PLNKONRAD JEWIARZKraków, PL
1000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.