Modernizacja drogi transportu rolnego Ząbrsko Górne-Borcz w m. Ząbrsko Górne (etap II)
GMINA PRZYWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00153832
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00153832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 10:28
- Lokalizacja
- Przywidz, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f575f51a-f109-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5911292435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153832 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi transportu rolnego Ząbrsko Górne-Borcz w m. Ząbrsko Górne (etap II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZYWIDZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674990
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 7
1.5.2.) Miejscowość: Przywidz
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-047
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58/6825146
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przywidz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przywidz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi transportu rolnego Ząbrsko Górne-Borcz w m. Ząbrsko Górne (etap II)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f575f51a-f109-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005309/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi transportu rolnego w Gminie Przywidz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132146/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja drogi transportu rolnego Ząbrsko Górne – Borcz w m. Ząbrsko Górne (etap II)”.
1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje ułożenie nawierzchni z płyt drogowych betonowych
podwójnie zbrojonych typu JOMB, na drodze gminnej o nr 169021,ulica Rajska w m.
Ząbrsko Górne zgodnie z poniżej zawartymi wytycznymi:
- geodezyjne wytyczenie trasy i odtworzenie punktów wysokościowych w terenie,
- usunięcie drzew i krzewów,
- rozbiórka istniejącej nawierzchni i przepustów zgodnie z projektem,
- roboty ziemne
* wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych
* wykonanie nasypów,
- podbudowy
* profilowanie i zagęszczanie podłoża
* podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- nawierzchnie twarde ulepszone
* nawierzchnie z prefabrykowanych płyt wielootworowych typu YOMB,
- roboty wykończeniowe,
* umocnienie skarp i rowów,
- ścinanie i uzupełnianie poboczy,
- elementy ulic
* oporniki betonowe 12 cm x 25 cm ,
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego
* oznakowanie pionowe
1.3. Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w dokumentacji projektowej
stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ. Przedstawione przedmiary robót są tylko
materiałami pomocniczymi i nie stanowią zestawienia planowanych prac i
przewidywanych wszystkich kosztów związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia.
Wykonawca nie będzie mógł żądać dodatkowej zapłaty, jeśli na etapie realizacji okaże się,
iż nie uwzględnił on elementów opisanych w dokumentacji projektowej. W związku z
tym, że zestawienie prac planowanych do obliczenia wynagrodzenia sporządza
Wykonawca, będzie on mógł żądać podwyższenia wynagrodzenia tylko w przypadku,
gdy przy zachowaniu należytej staranności nie mógł przewidzieć większej ilości robót
budowlanych. Oznacza to, że jeżeli Wykonawca w otrzymanych przez Zamawiającego
przedmiarach robót ma zaniżone ilości w stosunku do dokumentacji projektowej, to będzie
on zobowiązany do wykonania wszystkich robót wymienionych we wszystkich ww.
projektach bez dodatkowego wynagrodzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zamawiający uniewaznia postępowanie które jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |