„Budowę oświetlenia ulicznego na terenie miasta: Część I: ul. Pułkownika Józefa Wrycza, Dambka Część II: ul. Sybiraków część Gryfa Pomorskiego i część Mastalerza”

Gmina Miejska Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00153917
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00153917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 10:57
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46c712bf-d8af-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5551929639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

TADEUSZ KOSECKIKlawkowo, PL · lot 0
77 809,6 PLN
TADEUSZ KOSECKIKlawkowo, PL · lot 1
122 052,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00153917 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowę oświetlenia ulicznego na terenie miasta:
Część I: ul. Pułkownika Józefa Wrycza, Dambka
Część II: ul. Sybiraków część Gryfa Pomorskiego i część Mastalerza”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 523971800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: km@miastochojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/chojnice/aukcje

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowę oświetlenia ulicznego na terenie miasta:
Część I: ul. Pułkownika Józefa Wrycza, Dambka
Część II: ul. Sybiraków część Gryfa Pomorskiego i część Mastalerza”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46c712bf-d8af-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001709/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa oświetlenia drogowego na terenie miasta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00097733/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KM.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145965,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I:
ul. Pułkownika Józefa Wrycza, Dambka
1. Zakres robót obejmuje:
Przedmiotem inwestycji jest budowa oświetlenia drogowego ulic:
Obwód 200 – ul. Pułkownika Józefa Wrycza, Dambka w Chojnicach YAKXS 4x35 mm2 = 527m (trasy 443m).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 93240,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Część II:
ul. Sybiraków część Gryfa Pomorskiego i część Mastalerza

1. Zakres robót obejmuje:
Przedmiotem inwestycji jest budowa oświetlenia drogowego ulic:
Obwód 300 – ul. Sybiraków część Gryfa Pomorskiego i część Mastalerza w Chojnicach YAKXS 4x35 mm2 = 814 m (trasy 695m).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 122052,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77809,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87103,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77809,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELMONT Tadeusz Kosecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551034196

7.3.3) Ulica: Okrężna 2

7.3.4) Miejscowość: Klawkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77809,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122052,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132833,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122052,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELMONT Tadeusz Kosecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551034196

7.3.3) Ulica: ul. Okrężna 2

7.3.4) Miejscowość: Klawkowo

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122052,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane