Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borek Strzeliński.
GMINA BORÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00160701
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00160701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-26 10:25
- Lokalizacja
- Borów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7893be53-ea00-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9141002833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00160701 z dnia 2021-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borek Strzeliński.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BORÓW
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział zamówien publicznych UG Borów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934928
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 22
1.5.2.) Miejscowość: Borów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 713933221
1.5.8.) Numer faksu: 713933035
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.engel@borow.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gwborow.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gwborow.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borek Strzeliński.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7893be53-ea00-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002841/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Borek Strzeliński
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124864/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSiRG.271.006.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Lokalizacja inwestycji: Droga dojazdowa do gruntów rolnych (ul. Dębowa) w miejscowości Borek Strzeliński, dz. nr 270/1; 403/56; 403/55; 108/1; 273 obręb Borek Strzeliński, gm. Borów.
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych (ul. Dębowej) w m. Borek Strzeliński swoim zakresem obejmuje m.in.:
• przebudowę drogi z wykonanie nowych warstw podbudowy (grunt stabilizowany cementem, kruszywo kamienne);
• wykonanie nawierzchni bitumicznej o grubości 5 cm, wraz z odwodnieniem powierzchniowym w kierunku poboczy w ilości ok. 1190 m2;
• wykonanie poboczy z kruszywa kamiennego o szer. 0,75m i 0,5m;
• wykonanie zjazdów i dojść na posesję z kostki betonowej, połączenie zjazdów z jezdnią za pomocą krawężników najazdowych 15/22/100cm;
• korekta wysokości istniejących studni sanitarnych, likwidacji kolizji sanitarnych poprzez montaż nowych włazów oraz skrzynek zaworów wodociągowych z wymianą włazów, ułożeniem i regulacją zgodnie z projektowanymi wysokościami
• montaż oznakowania pionowego (znak A-7 – 1 szt.);
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, którą stanowią załączniki do niniejszej SIWZ tj.:
a) Projekt Budowlany
b) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych („STWiORB”)
c) Przedmiar robót budowlanych
Wszystkie w/w dokumenty wymienione dostępne są jako dokumenty do pobrania na stronie internetowej BIP Zamawiającego tj. http://bip.gwborow.finn.pl
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3333671,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337389,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 333671,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471565567
7.3.3) Ulica: Oławska
7.3.4) Miejscowość: Brzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 49-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 333671,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 51 dni
| 2021-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |