Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ZSZ w Brzegu Dolnym, CKZiU w Wołowie i ZSSiPO w Wołowie
Powiat Wołowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154362
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 13:19
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38d3357f-cab1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9880219208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154362 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ZSZ w Brzegu Dolnym, CKZiU w Wołowie i ZSSiPO w Wołowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ZSZ w Brzegu Dolnym, CKZiU w Wołowie i ZSSiPO w Wołowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38d3357f-cab1-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005025/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ramach projektu "Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie wołowskim"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Wołowskim” dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081100/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZD.272.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 453448,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz wymaganiami Zamawiającego:CZĘŚĆ 1 – Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ZSZ w Brzegu Dolnym
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) przedmiar robót (pomocniczo) – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Miejsce wykonania robót:
CZĘŚĆ 1 – Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym, ul. 1 – go Maja 1A, 56 – 120 Brzeg Dolny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 213299,92 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz wymaganiami Zamawiającego:CZĘŚĆ 2 – Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w CKZiU w Wołowie
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) przedmiar robót (pomocniczo) – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Miejsce wykonania robót:
CZĘŚĆ 2 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie,
ul. T. Kościuszki 27, 56 – 100 Wołów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 181521,02 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz wymaga-niami Zamawiającego:CZĘŚĆ 3 – Przeprowadzenie robót budowlanych (adaptacji) w ZSSiPO w Wołowie
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) przedmiar robót (pomocniczo) – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3. Miejsce wykonania robót:
CZĘŚĆ 3 – Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie,
ul. Inwalidów Wojennych 10, 56-100 Wołów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 58627,36 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279206,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279206,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279206,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany „OLMAX” Michał Zimnicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9880160828
7.3.3) Ulica: ul. Trzebnicka 37
7.3.4) Miejscowość: Wołów
7.3.5) Kod pocztowy: 56-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279206,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165874,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165874,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hilogic Łukasz Binkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9111873380
7.3.3) Ulica: ul. Akacjowa 40L
7.3.4) Miejscowość: Wioska
7.3.5) Kod pocztowy: 56-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165874,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu na część nr 3 została złożona tylko jedna oferta przez Wykonawcę Zakład Ogólnobudowlany „OLMAX” Michał Zimnicki ul. Trzebnicka 37; 56 – 100 Wołów (oferta nr 2), której cena przewyższa wartość jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia na część nr 3.
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |