Modernizacja pomieszczeń Starostwa Powiatowego – system sygnalizacji pożaru, system oddymiania, oświetlenie awaryjne

Powiat Tarnobrzeski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00159151
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00159151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-25 08:54
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af6826d9-eb88-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8672074339
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychSystemy przeciwpożaroweRoboty murarskie i muroweInstalowanie drzwi i okien

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159151 z dnia 2021-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń Starostwa Powiatowego – system sygnalizacji pożaru, system oddymiania, oświetlenie awaryjne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnobrzeski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 4

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158223922

1.5.8.) Numer faksu: 158223922

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@tarnobrzeski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnobrzeski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń Starostwa Powiatowego – system sygnalizacji pożaru, system oddymiania, oświetlenie awaryjne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af6826d9-eb88-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002119/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja pomieszczeń Starostwa Powiatowego – system sygnalizacji pożaru, system oddymiania, oświetlenie awaryjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125021/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.2512.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja pomieszczeń Starostwa Powiatowego – system sygnalizacji pożaru, system oddymiania, oświetlenie awaryjne”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie instalacji mających na celu dostosowanie budynku Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 4 do przepisów przeciwpożarowych. W ramach zamówienia należy:
- wyposażyć budynek w system sygnalizacji pożarowej (ochrona całkowita),
- wyposażyć klatkę schodową południową w system oddymiania,
- wymienić stolarkę drzwiową w południowej klatce schodowej z dostosowaniem do przepisów p.poż. (drzwi napowietrzające),
- zamontować klapę dymową,
- wyposażyć w system awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego,
- wykonać ściankę działową przy rozdzielni,
- zabezpieczyć przepusty instalacyjne do wymaganej klasy odporności ogniowej,
- połączyć aktywny system bezpieczeństwa instalacji gazowej w kotłowni z systemem sygnalizacji pożaru.
3. W ramach zadania przewiduje się:
a) wymianę stolarki na drzwi napowietrzające spełniające wymogi p.poż.,
b) montaż centrali sygnalizacji pożaru, ręcznych ostrzegaczy pożaru, optycznych czujek dymu i sygnalizatorów akustyczno-optycznych, elementów kontrolno-sterujących, przewodów do instalacji pożarowej, programowanie, uruchomienie, testowanie systemu sygnalizacji pożarowej,
c) montaż centrali oddymiania z akumulatorami, przycisku przewietrzenia, ręcznych przycisków oddymiania (RPO), optycznych czujek dymu, centrali pogodowej z czujnikiem wiatr-deszcz, siłownika elektrycznego, modułów sterujących,
d) montaż opraw oświetleniowych (A1, B1, EW1, EW2, AW, AW2, AW3),
e) montaż przewodów elektrycznych,
f) montaż wyłączników nadprądowych 1-biegunowych w rozdzielnicach TL-RP-RK-RO-1-2-RO-1-1-RO-2-2-RO-2-1,
g) zabezpieczenie przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych,
h) wymurowanie ścianki działowej przy rozdzielni,
i) wykonanie dla zamontowanych w ramach niniejszego zamówienia urządzeń przeciwpożarowych odpowiednich pomiarów, prób i badań, dostarczenie instrukcji eksploatacji, konserwacji i przeglądów do zamontowanych urządzeń, opracowanie dokumentacji powykonawczej zawierającej zaktualizowany projekt techniczny z naniesionymi zmianami uzgodniony z rzeczoznawcą ds. ppoż., szkolenie pracowników w zakresie eksploatacji,
j) dostarczenie na wbudowane materiały atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w wyznaczonym terminie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2021-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane