Roboty utrzymaniowe na terenie administrowanym przez Zarząd Zlewni w Nysie z podziałem na 7 Części
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154938
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 07:20
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-027d880f-ce62-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
7 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154938 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty utrzymaniowe na terenie administrowanym przez Zarząd Zlewni w Nysie z podziałem na 7 Części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wroclaw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty utrzymaniowe na terenie administrowanym przez Zarząd Zlewni w Nysie z podziałem na 7 Części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-027d880f-ce62-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.97 Roboty budowlane związane utrzymaniem cieków oraz obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni w Nysie - RZGW Wrocław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087148/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.38.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1005691,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Części 1 – Utrzymanie rzek na terenie gminy GłuchołazyRęczne wykoszenie porostów gęstych twardych ze skarp z częściowym wygrabieniem, oraz dna rzeki.
− Ręczne wycięcie krzaków (odrostów) porost średni wraz ze ząbkowaniem
z oczyszczeniem terenu.
- Usunięcie zatorów z powalonych drzew i gałęzi piętrzących wody rzeki.
- Hakowanie dna rzeki
- Oczyszczenie przepustów
- Oczyszczenie i udrożnienie koryta rzeki
- Naprawa uszkodzonych stopni korekcyjnych tj. Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami przedsiębiernymi 0.60 m3 na odkład w gruncie kat.III, Skucie nierówności betonu przy głębokości skucia do 5 cm na ścianach lub podłogach, przygotowanie i montaż zbrojenia z prętów stalowych gładkich lub żebrowanych o śr. do 6 mm, Uzupełnienie niezbrojonych ścian o grub. do 20 cm z betonu monolitycznego, Deskowanie konstrukcji betonowej lub żelbetowej ścian, Przygotowanie i montaż zbrojenia z prętów stalowych gładkich lub żebrowanych o śr. 8 mm, Uzupełnienie niezbrojonych ścian o grub. ponad 20 cm z betonu monolitycznego, Wykonanie narzutu kamiennego podwodnego z kamienia ciężkiego lub średniego luzem z brzegu z wyładunkiem ręcznym przy wys. burt do 0.61-1.50 m, Wykonanie narzutu kamiennego podwodnego z kamienia ciężkiego lub średniego luzem z Kamień z odzysku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 119512,20 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Potok Gruda km 10+300 - 10+850 - wykonanie udrożnienia, remont istniejącej zabudowy, m . Laski, gm. Złoty Stok, pow. ZąbkowickiPrzedmiotowe zadanie ma na celu przywrócenie drożności i przepustowości koryta potoku Gruda poprzez usunięcie zalegającego w dnie oraz skarpach rumoszu na odcinku o długości około 550 mb oraz remont istniejących ubezpieczeń brzegowych w terenie zabudowanym miejscowości Laski , gm. Złoty Stok. W celu realizacji powyższego zadania projekt przewiduje:
• wycinkę porostów, samosiejek, zakrzewień i drzew z usunięciem karczy w korycie potoku, które utrudniają swobodny przepływ wód,
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach potoku,
• wykonanie prac remontowych istniejących umocnień brzegowych koryta potoku,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegów.
Prace realizowane będą w korycie potoku Gruda w km 10+300 – 10+850 na terenie miejscowości Laski na odcinku o długości około 550 m mb, na działce nr 499, obręb 0003 Laski, AM 5, gmina Złoty Stok,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 130081,30 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 - Udrożnienie koryta rzeki Białej Lądeckiej w miejscowości Krosnowice – Żelazno – Ołdrzychowice – TrzebieszowicePrzedmiotowe zadanie ma na celu wykonanie remontu istniejących umocnień brzegowych oraz przywrócenie drożności i przepustowości koryta rzeki Biała Lądecka na terenie miejscowości Żelazno, gmina Kłodzko.
W celu realizacji powyższego zadania projekt przewiduje:
• wycinkę porostów, zakrzewień i drzew samosiejek z usunięciem karczy w korycie rzeki, które utrudniają swobodny przepływ wód,
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach rzeki,
• wykonanie prac remontowych istniejących umocnień brzegowych koryta rzeki,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegów.
Prace realizowane będą w korycie rzeki Biała Lądecka km 4+370 – 4+900 na terenie miejscowości Żelazno na odcinku o długości około 530 mb, na działce nr 639 obręb 0035 Żelazno, AM 1, gmina Kłodzko, będącej własnością Skarbu Państwa w trwałym zarządzie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Zarząd Zlewni w Nysie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 252032,52 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 - Udrożnienie i remont zniszczonych umocnień koryta potoku Czermnica w m. CzermnaPrzedmiotowe zadanie ma na celu naprawę ubytków w istniejących umocnieniach brzegowych, dennych oraz przywrócenie drożności i przepustowości koryta potoku Czermnica na terenie miejscowości Czermna, gmina Kudowa Zdrój.
W celu realizacji powyższego zadania projekt przewiduje:
• wycinkę porostów, zakrzewień i drzew samosiejek w korycie potoku, które utrudniają swobodny przepływ wód,
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach potoku,
• wykonanie prac remontowych istniejących umocnień brzegowych oraz dennych koryta potoku,
• likwidację wybojów dennych w obrębie umocnień brzegowych,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegów.
Prace realizowane będą w korycie potoku Czermnica km 0+300 – 1+700 na terenie miejscowości Czermna na odcinku o długości około 1400,0 mb, zawartego w dz. Nr 127 AM-6 i 148 AM-7, obręb Czermna, będących własnością Skarbu Państwa
w trwałym zarządzie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Zarząd Zlewni w Nysie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 Odcinkowy remont ubezpieczeń koryta potoku Wielisławka w miejscach zagrożeń dla przylegającej infrastruktury wraz z usunięciem drzew i krzewów na terenie wsi Stary WielisławPrzedmiotowe zadanie ma na celu naprawę ubytków istniejących umocnień brzegowych, dennych oraz przywrócenie drożności i przepustowości koryta potoku Wielisławka na terenie miejscowości Stary Wielisław, gmina Kłodzko.
W celu realizacji powyższego zadania projekt przewiduje:
• wycinkę porostów, zakrzaczeń i drzew w korycie potoku, które utrudniają swobodny przepływ wód,
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach potoku,
• wykonanie prac remontowych istniejących umocnień brzegowych oraz dennych koryta potoku,
• likwidację wybojów dennych w obrębie umocnień brzegowych,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegów.
Prace realizowane będą w korycie potoku Wielisławka km 2+200 – 3+400 na terenie miejscowości Stary Wielisław na odcinku o długości około 1200,0 mb, zawartego w dz. Nr 62 AM-1, obręb 0028 Stary Wielisław, będącej własnością Skarbu Państwa w trwałym zarządzie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Zarząd Zlewni w Nysie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 130081,30 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 Udrożnienie koryta potoku Łomnica wraz z odcinkowym remontem zniszczonych umocnień na terenie m. Stara ŁomnicaPrzedmiotowe zadanie ma na celu wykonanie remontu istniejących umocnień brzegowych oraz przywrócenie drożności i przepustowości koryta potoku Łomnica na terenie miejscowości Stara i Nowa Łomnica, gmina Bystrzyca Kłodzka.
W celu realizacji powyższego zadania projekt przewiduje:
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach potoku,
• wycinkę porostów, zakrzewień i drzew samosiejek w korycie potoku, które utrudniają swobodny przepływ wód
• wykonanie prac remontowych istniejących umocnień brzegowych koryta potoku,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegów.
Prace realizowane będą w korycie potoku Łomnica w km 5+745 – 6+310 na terenie miejscowości Stara i Nowa Łomnica na odcinku o długości około 565,0 mb, na działce
nr 619 obręb 0029 Stara Łomnica, AM 1, gmina Bystrzyca Kłodzka, będącej własnością Skarbu Państwa w trwałym zarządzie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Zarząd Zlewni w Nysie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 130081,30 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 7 Remont umocnień koryta potoku Szczerbnica w m. Nowa RudaPrzedmiotowe zadanie ma na celu przywrócenie drożności i przepustowości koryta potoku Szczerbnica oraz wykonanie remontu zniszczonych umocnień brzegowych wykonanych
w formie murów brzegowych w terenie zabudowanym miejscowości Nowa Ruda. Dla realizacji powyższego celu projekt przewiduje:
• wycinkę krzewów rosnących w korycie potoku, utrudniających przepływ
• usunięcie odłożonego rumowiska w dnie i na skarpach potoku
• rozbiórkę i odtworzenie elementów zniszczonej zabudowy regulacyjnej,
• zapewnienie stałości i trwałości przekroju regulacyjnego,
• zahamowanie degradacji istniejącej zabudowy regulacyjnej oraz erozji brzegu.
Prace realizowane będą w korycie potoku Szczerbnica, na odcinku o długości około 800 mb w km 0+000 – 0+800 w miejscowości Nowa Ruda, na działce nr 74 (wp) obręb 0001
1-Drogosław, gmina Nowa Ruda, będącej własnością Skarbu Państwa w trwałym zarządzie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108760,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199621,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108760,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transmoch Krzysztof Moch za cenę 108 760,54 zł;
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 531637440
7.3.3) Ulica: ul. Opolska 10
7.3.4) Miejscowość: Kadłub Turawski
7.3.5) Kod pocztowy: 46-046
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108760,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 131726,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212334,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131726,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JW HYDROKOMBUD spółka Jawna, Jan Janiczek, Waldemar Kocjan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020580536
7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 9/3
7.3.4) Miejscowość: Walim
7.3.5) Kod pocztowy: 58-320
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131726,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214893,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309246,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 214893,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ostroga Zakład Budownictwa i Melioracji Wodnych Lidia Bachor, B. Ciechanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021126762
7.3.3) Ulica: ul. Magazynowa 3
7.3.4) Miejscowość: Milicz
7.3.5) Kod pocztowy: 56-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289852,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149961,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149961,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ostroga Zakład Budownictwa i Melioracji Wodnych Lidia Bachor, B. Ciechanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021126762
7.3.3) Ulica: ul. Magazynowa 3
7.3.4) Miejscowość: Milicz
7.3.5) Kod pocztowy: 56-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149961,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159928,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150090,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ostroga Zakład Budownictwa i Melioracji Wodnych Lidia Bachor,B. Ciechanowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021126762
7.3.3) Ulica: ul. Magazynowa 3
7.3.4) Miejscowość: Milicz
7.3.5) Kod pocztowy: 56-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150090,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134690,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210928,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134690,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JW HYDROKOMBUD Spółka Jawna, Jan Janiczek, Waldemar Kocjan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020580536
7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 9/3
7.3.4) Miejscowość: Walim
7.3.5) Kod pocztowy: 58-320
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134690,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134320,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134320,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134320,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JW HYDROKOMBUD spółka Jawna, Jan Janiczek, Waldemar Kocjan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020580536
7.3.3) Ulica: ul. 3 Maja 9/3
7.3.4) Miejscowość: Walim
7.3.5) Kod pocztowy: 58-320
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134320,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-298.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |