„Rewaloryzacja zabytkowego pogórniczego Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach – ul. Bałtycka”.

GMINA TARNOWSKIE GÓRY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00154095
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00154095/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 12:01
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-459d2190-d58e-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6451192909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

EUROTECH KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAZABRZE, PL · lot 0
599 985,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154095 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewaloryzacja zabytkowego pogórniczego Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach – ul. Bałtycka”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWSKIE GÓRY

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273009357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzuimzp@mzuimtg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mzuim.tarnowskiegory.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://mzuimtg.ezamawiający.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rewaloryzacja zabytkowego pogórniczego Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach – ul. Bałtycka”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-459d2190-d58e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154095

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006400/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rewitalizacja zabytkowego pogórniczego Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach – ul. Bałtycka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095149/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUiM.383.17.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 543137,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na odbudowie nawierzchni drogi dojazdowej do obiektów zlokalizowanych na terenie Parku Miejskiego w ramach inwestycji pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego pogórniczego Parku Miejskiego w Tarnowskich Górach – ulica Bałtycka”. Długość drogi do odbudowy wynosi około 360 mb.

Zakres prac obejmuje w szczególności:
1. wykonanie robót rozbiórkowych na powierzchni ok. 1965 m2,
2. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego na powierzchni ok. 1792 m2,
3. wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej z mieszanek mineralno – bitumicznych na powierzchni ok. 1792 m2,
4. wykonanie nawierzchni parkingu z użyciem geokraty na powierzchni ok. 173 m2
5. ułożenie obrzeży betonowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, które są integralną częścią niniejszej SWZ. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, a w szczególności oznakować miejsce wykonywanych robót wg instrukcji o znakach drogowych.
Prace budowlane w ramach inwestycji będą wykonywane pod nadzorem archeologicznym. Z tego względu Wykonawca musi zapewnić dostęp i swobodne działanie służbom archeologicznym.
W trakcie wykonywania robót budowlanych należy zabezpieczyć drzewostan przed wszelkimi uszkodzeniami oraz w miejscach gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia istniejącego ekosystemu, wszelkie prace budowlane w obrębie drzew należy wykonywać ręcznie aby nie dopuścić do jakichkolwiek uszkodzeń korzeni i pni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599985,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 650214,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 599985,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROTECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6482454167

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-800

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 599985,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane