Wykonanie robót budowlanych w ramach zadań pn. „Modernizacja parku Słowiańskiego” oraz „Przebudowa schodów w parku Słowiańskim”

Miasto Gorzów Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00154590
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00154590/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 14:16
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df68d747-d016-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW BUSZKIEWICZKłodawa, PL · lot 0
445 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154590 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadań pn. „Modernizacja parku Słowiańskiego” oraz „Przebudowa schodów w parku Słowiańskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorzów Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@um.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/umgorzow/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gorzow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadań pn. „Modernizacja parku Słowiańskiego” oraz „Przebudowa schodów w parku Słowiańskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df68d747-d016-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154590

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001031/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Modernizacja parku Słowiańskiego, Przebudowa schodów w parku Słowiańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088839/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.21.2021.BD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przeprowadzeniu remontu ciągów pieszych (schody) w parku Słowiańskim w Gorzowie Wlkp.
Na przedmiot zamówienia składają się następujące elementy:
1) Zakres prac – schody w Parku Słowiańskim w kierunku ul. Dąbrowskiej obejmuje:
a) prace rozbiórkowe fragmentu chodnika i schodów,
b) korytowanie,
c) wykonanie podbudowy,
d) wykonanie fragmentu chodnika - dojście do schodów,
e) wykonanie schodów wraz podjazdem dla wózków dziecięcych,
f) wykonanie dwóch poręczy zamontowanych na policzkach schodów,
g) przywrócenie terenu sąsiadującego z inwestycją (humusowanie i obsiew trawy).
2) Zakres prac – schody w parku Słowiańskim w kierunku do ul. Marcinkowskiego obejmuje:
a) prace rozbiórkowe schodów,
b) korytowanie,
c) wykonanie podbudowy,
d) wykonanie schodów,
e) wykonanie schodów wraz podjazdem dla wózków dziecięcych,
f) wykonanie dwóch poręczy zamontowanych na policzkach schodów,
g) wykonanie odwodnienia,
h) przywrócenie terenu sąsiadującego z inwestycją (humusowanie i obsiew trawy).
3) Zakres prac – schody w Parku Słowiańskim działka nr ewid. 1238/4 obejmuje:
a) prace rozbiórkowe fragmentu chodnika i schodów,
b) korytowanie,
c) wykonanie podbudowy,
d) wykonanie schodów wraz podjazdem dla wózków dziecięcych,
e) wykonanie dwóch poręczy zamontowanych na policzkach schodów,
f) wykonanie odwodnienia - drenaż
g) przywrócenie terenu sąsiadującego z inwestycją (humusowanie i obsiew trawy).
4) Szczegółowy zakres prac został określony w dokumentacji technicznej:
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
- Projekt Budowlano Wykonawczy
- Umowa z Wykonawcą (projekt)
5) W stosunku do dostaw wchodzących w skład zamówienia, Zamawiający wymaga, aby:
- oferowane materiały w swoich formach i kształtach odpowiadały wymaganiom określonym w dokumentacji projektowej i zapisach SWZ,

Wymagania wobec Wykonawców:
1) Uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń oraz uzgodnień wymaganych w trakcie realizacji budowy.
2) Prowadzenie dokumentacji budowy wynikającej z obowiązujących przepisów.
3) Jeśli przeprowadzenie całości robót objętych przedmiarem wymagać będzie wykonania projektów pomocniczych i uszczegóławiających, Wykonawca opracuje je we własnym zakresie i na własny koszt, uzyskując niezbędne uzgodnienia i decyzje.
4) Przez cały okres trwania umowy, również w przypadku jakiejkolwiek konieczności czasowego przerwania robót, Wykonawca będzie zobowiązany zabezpieczyć i dozorować plac budowy i ponosić wszystkie związane z tym koszty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 445000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 445000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAL SYSTEM Przemysław Buszkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5951074727

7.3.4) Miejscowość: Kłodawa

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 445000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 106 dni

2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane