Przebudowa ulicy Bratek w Czapielsku wraz z budową oświetlenia drogowego

Gmina Kolbudy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00155747
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00155747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 13:03
Lokalizacja
Kolbudy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-286b97bf-eeab-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5832535406
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155747 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulicy Bratek w Czapielsku wraz z budową oświetlenia drogowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kolbudy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Staromłyńska 1

1.5.2.) Miejscowość: Kolbudy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-050

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: +48586910520(21)

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kolbudy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolbudy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.kolbudy.pl/gospodarka/zamowienia-publiczne/ogloszenia-o-przetargach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulicy Bratek w Czapielsku wraz z budową oświetlenia drogowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-286b97bf-eeab-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000700/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa ulicy Bratek w Czapielsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127574/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 487804,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa ul. Bratek w Czapielsku wraz z budową oświetlenia drogowego na odcinku długości ok. 0,9 km. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową wykonawczą opracowaną przez firmę VIATRAKT Łukasz Kitowski z siedzibą w Kartuzach, zgłoszeniem robót budowlanych przedmiarem robót i specyfikacją techniczną.

Zakres robót objętych zamówieniem obejmuje:


I. Roboty drogowe:
a. Odhumusowanie;
b. Roboty rozbiórkowe (nawierzchnie, przepusty, elementy ulic);
c. Wycinka drzew oraz zakrzaczenia (w okresie lęgowym należy zapewnić nadzór ornitologiczny);
d. Roboty ziemne (wykopy i nasypy);
e. Wzmacnianie podłoża gruntowego;
f. Korytowanie i przygotowanie podłoża;
g. Ułożenie krawężników, oporników, obrzeży;
h. Wykonanie nawierzchni ulicy z betonu asfaltowego;
i. Wykonanie zjazdów oraz chodników z kostki betonowej i betonu asfaltowego;
j. Wykonanie pobocza z mieszanki optymalnej;
k. Humusowanie z obsianiem trawą;
l. Przestawienie ogrodzeń;
m. Umocnienie skarp płytami MEBA;
n. Wymiana istniejących przepustów;
o. Regulacja i odtworzenie rowów drogowych i palisad;
p. Założenie rur osłonowych na istniejącą infrastrukturę,
q. Nasadzenia zastępcze;
r. Urządzenia bezpieczeństwa ruchu i organizacji ruchu;
s. Wywóz materiału z rozbiórki nie nadającego się do ponownego wykorzystania na odległość do dziesięciu km.
t. Wywóz drewna z wycinki drzew na odległość do 10 km

II. Branża wod. - kan.:
a. Regulacja studni KS oraz zasuw i hydrantów wodociągowych;

III. Roboty elektroenergetyczne:
a. Budowa oświetlenia drogowego z wyłączeniem słupów 2/1, 7/1, 1/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1 wraz z szafką i zasilaniem - infrastruktura wybudowana;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty - 969.277,00 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 600.000 zł i zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 969277,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1342340,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane