Przebudowa drogi gminnej Nr 130 144W w miejscowości Iwowe

URZĄD GMINY W BOROWIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00154672
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00154672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 14:39
Lokalizacja
Borowie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06d19384-b4aa-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8261386190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154672 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 130 144W w miejscowości Iwowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W BOROWIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000533469

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Aleksandra Sasimowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Borowie

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-412

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 256859070

1.5.8.) Numer faksu: 256859072

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@borowie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borowie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://borowie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Nr 130 144W w miejscowości Iwowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06d19384-b4aa-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000741/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi gminnej Nr 130 144W, w miejscowosci Iwowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00061102/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.02.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3104878,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach niniejszego zadania należy wykonać przebudowę drogi na odcinku 0+005 – 1+681 w szczególności:
1. Wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,0 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
- wyrównanie nawierzchni betonem asfaltowym ;
- wzmocnienie siatką poliwęglanową,
- warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o gr. 5 cm;
- warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm;
2. Na poszerzeniu jezdni zostanie wykonana konstrukcja:
- stabilizacja gruntu cementem,
- podbudowa z kruszywa łamanego,
- położona zostanie siatka poliwęglanowa,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego o gr. 5 cm,
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego o gr. 4 cm,
3. Po prawej stronie zostanie wykonany chodnik o szerokości 2,00 m,
4. Po lewej stronie pobocze umocnione kruszywem łamanym gr. 15 cm o szerokości 0,75 m,
5.Odwodnienie drogi nastąpi poprzez odwodnienie powierzchniowe za pomocą spadków poprzecznych i podłużnych, oraz za pomocą rowów odkrytych po obu stronach drogi.
6. Wykonanie zjazdów gospodarczych z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm.
7. Wykonanie trzech progów zwalniających z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm.
8. Ułożenie przepustów pod drogą.
9. Wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego,
10. Budowę kanału technologicznego.
11. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający załączył do dokumentacji przetargowej niewłaściwie przedmiary na wykonanie inwestycji.
2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane