Przeprowadzenie robót budowlanych polegających na wymianie instalacji c.o. wraz z kotłownią w budynku przychodni w Brzegu Dolnym – ETAP I
Powiat Wołowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154707
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154707/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 14:49
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c77cbb60-e4a1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9880219208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154707 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie robót budowlanych polegających na wymianie instalacji c.o. wraz z kotłownią w budynku przychodni w Brzegu Dolnym – ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie robót budowlanych polegających na wymianie instalacji c.o. wraz z kotłownią w budynku przychodni w Brzegu Dolnym – ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c77cbb60-e4a1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154707
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005025/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Modernizacja budynków powiatowych, przeznaczonych na działalność medyczną Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie”-wymiana instalacji c.o. wraz z kotłownią w budynku przychodni w Brzegu Dolnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114627/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZD.272.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 240866,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z przedmiarem robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, projektem wykonawczym (wariant przejściowy) oraz wymaganiami Zamawiającego, tj.:
1)odłączenie od zasilania instalacji elektrycznej, gazu i wody, c. o. odprowadzenia spalin - 2 szt. kotłów,
2)demontaż 2 szt. kotłów c.o. i utylizację,
3)demontaż, w niezbędnym zakresie instalacji elektrycznej, gazu, c. o. i wody,
4)montaż z podłączeniem 2 szt. nowych kotłów o mocy 100 kW wraz z urządzeniami sterującymi,
5)wykonanie nowego zasilania instalacji elektrycznej (rozdzielnia), gazu, wody i rozdzielacza c.o.,c.w.u. do zamontowanych kotłów,
6)montaż i podłączenie zbiornika c.w.u. naczynia wzbiorczego wraz z wykonaniem instalacji przyłączeniowych urządzeń,
7)montaż instalacji uzdatniania wody kotłowej (stacja uzdatniania wody),
8)płukanie starej instalacji c.o. w całym budynku,
9)montaż i podłączenie kominów (nowe kotły),
10)wykonanie prób szczelności instalacji c.o., wody, c.w.u. oraz gazu,
11)wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej,
12)wykonanie towarzyszących robót budowlanych niezbędnych przy montażu nowych instalacji i urządzeń np.: wykonanie bruzd, uzupełnienie tynków, posadzek, wyburzenia, przekucia roboty malarskie,
13)wykonanie rozruchu zamontowanych urządzeń (próba na ciepło),
14)prace porządkowe na obiekcie i terenie wykonywanych robót,
15)wywóz i utylizacja odpadów,
16)przekazanie dokumentacji - prób szczelności ,pomiarów, gwarancji certyfikatów etc.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) przedmiar robót (pomocniczo) – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) projekt wykonawczy – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Miejsce wykonania robót:
Budynek Przychodni w Brzegu Dolnym, al. Jerozolimskie 28, 56 – 120 Brzeg Dolny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 281452,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281452,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 281452,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „ KLIMA-SPEC”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9171006422
7.3.3) Ulica: UL. ŚCINAWSKA 24
7.3.4) Miejscowość: WOŁÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 56-100
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 281452,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |