Remont budynku domu, wymiana pieca oraz zakup schodołazu w celu uzyskania wszystkich standardów Środowiskowego Domu Samopomocy

GMINA LINIEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00154699
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00154699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-19 14:47
Lokalizacja
Liniewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9fc378c-f5b6-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5911567501
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeSprzęt dla osób niepełnosprawnychUsługi instalowania pieców

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154699 z dnia 2021-08-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku domu, wymiana pieca oraz zakup schodołazu w celu uzyskania wszystkich standardów Środowiskowego Domu Samopomocy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LINIEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675190

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa, 3

1.5.2.) Miejscowość: Liniewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-420

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@liniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liniewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

liniewo.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku domu, wymiana pieca oraz zakup schodołazu w celu uzyskania wszystkich standardów Środowiskowego Domu Samopomocy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9fc378c-f5b6-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003188/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont budynku domu, wymiana pieca oraz zakup schodołazu w celu uzyskania wszystkich standardów Środowiskowego Domu Samopomocy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137214/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPGK/11/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Remont budynku domu, wymiana pieca oraz zakup schodołazu w celu uzyskania wszystkich standardów Środowiskowego Domu Samopomocy, zwane dalej „robotami budowlanymi w zakresie dróg”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
3. Zakres robót budowlanych prowadzonych w ramach niniejszej inwestycji obejmuje:
• roboty przygotowawcze
• prace remontowe
• wymianę i zakup pieca
• zakup schodołazu
• remont pomieszczeń
Informacje dodatkowe
1) Jeżeli w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej tj. w dokumentacji projektowej wykonawczej wskazano konkretnych producentów, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów czy urządzeń służących do wykonania niniejszego zamówienia – celem rzetelnego opracowania projektu, umożliwiając jego jednoznaczne odczytanie, wszędzie tam Zamawiający dodaje wyrazy „lub równoważne”.
2) Zamawiający informuje, że określając przedmiot zamówienia poprzez wskazanie nazw handlowych, dopuszcza jednocześnie wszelkie ich odpowiedniki rynkowe nie gorsze niż wskazane. Parametry wskazanego przez Zamawiającego standardu przedstawiają warunki techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, funkcjonalne oraz inne cechy istotne dla przedmiotu zamówienia. Natomiast wskazana marka lub nazwa handlowa określa klasę produktu, a nie konkretnego producenta. Zamawiający dopuszcza możliwość stosowania materiałów równoważnych w stosunku do opisanych i podanych w wymaganych parametrach w SWZ pod warunkiem, że będą posiadały nie gorsze parametry techniczne.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo do oceny równoważności proponowanych rozwiązań. Zamawiający zastrzega sobie również prawo do korzystania w tym względzie z opinii ekspertów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

51135000-7 - Usługi instalowania pieców

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 19.08.2021 roku o godzinie 12:00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na w/w przedmiot zamówienia. Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust.1 pkt 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych, gdyż nie złożono żadnej oferty na wykonanie tego zadania.
2021-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane