Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok urzędu gminy w Starej Błotnicy
Gmina Stara Błotnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154765
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154765/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 15:13
- Lokalizacja
- Stara Błotnica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a82c2213-a8df-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7981458221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154765 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok urzędu gminy w Starej Błotnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Błotnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stara Błotnica 46
1.5.2.) Miejscowość: Stara Błotnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-806
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 483857790
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starablotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starablotnica.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.starablotnica.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok urzędu gminy w Starej Błotnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a82c2213-a8df-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154765
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005220/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok urzędu gminy w Starej Błotnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00047580/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok Urzędu Gminy w Starej Błotnicy ( część działki nr 187/6 obręb 0001 Błotnica Stara)
Zakres robót inwestycji obejmuje:
• budowę miejsc parkingowych,
• budowa placu (wykorytowanie i ułożenie nowej nawierzchni placu publicznego),
• budowa ciągów pieszych,
• budowa fontanny wraz z niezbędnymi instalacjami,
• budowa tężni solankowej wraz z niezbędnymi instalacjami,
• montaż ławek parkowych,
• budowa siedzisk murowanych z wbudowanym oświetleniem i siedziskami,
• montaż koszy na śmiecie,
• wykonanie instalacji elektrycznej oraz wodociągowej i kanalizacyjnej z istniejących przyłączy, które są zaznaczone na mapie do celów projektowych,
• budowa nowego oświetlenia zewnętrznego dla potrzeb projektowanego placu(lampy hybrydowe fotowoltaiczne moc 60W-160lm/W
• wykonanie nowych nasadzeń,
• montaż tablicy informacyjnej,
Kolorystyka chodników i tężni zostanie ustalona po podpisaniu umowy z wybranym Wykonawcą.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót oraz opis przedmiotu zamówienia, stanowiące załączniki do Specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej SWZ).
W cenę oferty należy wliczyć:
• wykonanie w okresie udzielonej przez Wykonawcę gwarancji wymaganych przeglądów gwarancyjnych zabudowanych urządzeń na obiekcie takich jak: fontanna, tężnia, oświetlenie, instalacje oraz inne urządzenia oraz wykonanie czynności konserwacyjnych tychże urządzeń, warunkujących utrzymanie gwarancji na zasadach przez Wykonawcę udzielonej.
• wykonanie instalacji elektrycznych jak i wodno-kanalizacyjnych niezbędnych do uruchomienia montowanych urządzeń.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie także do:
1).Wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SIWZ, Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, przedmiarem robót, projektem wykonawczym i wzorem umowy.
UWAGA:
Przedmiar robót będący częścią dokumentacji projektowej jest jedynie dokumentem pomocniczym w wycenie wartości robót. Wykonawca jest zobowiązany do wliczenia w cenę ofertową wszelkich kosztów potrzebnych do prawidłowego i kompletnego wykonania zadania.
2) Skalkulowania ceny oferty tak aby zawierała wszelkie prace konieczne do wykonania przedmiotu umowy jak również w niej nie ujęte, a bez których nie można wykonać zamówienia.
Zamawiający wymaga dokonania przez Wykonawcę wizji lokalnej dla zapoznania się z terenem, na którym realizowany będzie przedmiot zamówienia, jako warunku koniecznego do udziału w postępowaniu – wzór oświadczenia załącznik do SWZ.
Wykonawca w ramach ceny ofertowej m.in. winien zapewnić:
1) obsługę geodezyjną robót obejmującą: geodezyjne wytyczenie obiektu w terenie, czynności geodezyjne w toku budowy i obowiązkowo przed rozpoczęciem robót wykonanie aktualnej inwentaryzacji uzbrojenia podziemnego przez uprawnionego geodetę,
2) organizację i zabezpieczenie placu budowy, opracowania projektu organizacji ruchu, utrzymanie zaplecza budowy, kosztów nadzoru ze strony właścicieli instalacji zlokalizowanych w obrębie realizowanego przedsięwzięcia, wszelkie roboty przygotowawcze i porządkowe, a także wykonanie innych możliwych do przewidzenia, wynikających z przepisów, czynności mogących wystąpić w związku z prowadzonymi robotami,
3) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót w tym naprawy uszkodzonych nawierzchni, humusowanie i posianie trawy na terenach zniszczonej zieleni a także ewentualną wypłatę odszkodowań z tytułu zniszczeń powstałych w wyniku prowadzenia robót lub w związku z nimi,
4) uwzględnienie kosztów innych czynności, niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
5) oferowany okres rękojmi i gwarancji na wykonane roboty (minimum 36 miesięcy). Wydłużenie tego okresu o kolejne miesiące (maksymalnie do 60) będzie powodować odpowiednią ocenę oferty w kryteriach oceny ofert. Wzór „Karty gwarancji jakości robót budowlanych” określa załącznik do SWZ.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność wypadkową, a także za zniszczenia własności prywatnej i osób prawnych spowodowane swoim działaniem lub niedopatrzeniem związanym z realizacją niniejszego zamówienia i również za uszkodzenie uzbrojenia podziemnego.
Wymagania ogólne:
• Wykonawca ma obowiązek działając zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, z należytą starannością zapoznać się z opisem przedmiotu zamówienia.
• Wykonawca zobowiązany jest przed złożeniem oferty zgłosić Zamawiającemu wszelkie zauważone braki i błędy dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, a których poprawienie będzie warunkowało oddanie przedmiotu zamówienia w rozumieniu obiektu budowlanego mogącego samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną. Powyższe umożliwi Zamawiającemu modyfikację treści SWZ przed złożeniem ofert.
• Wykonawca zobowiązany jest przed złożeniem oferty zgłosić Zamawiającemu wszelkie zauważone wątpliwości czy nieprecyzyjne ustalenia w SWZ oraz wzorze umowy, które z jego strony mogą stanowić o braku możliwości podpisania umowy na warunkach wskazanych w tych dokumentach.
• Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność wypadkową, a także za zniszczenia własności prywatnej i osób prawnych spowodowane swoim działaniem lub niedopatrzeniem związanym z realizacją niniejszego zamówienia.
Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na placu obok Urzędu Gminy w Starej Błotnicy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert nie wpłynęła żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |