Modernizacja tunelu pod DTŚ łączącego ul. Uroczysko z ul. Harcerską w Świętochłowicach
GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154609
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 14:22
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3aec24a2-eb99-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6272748738
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154609 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja tunelu pod DTŚ łączącego ul. Uroczysko z ul. Harcerską w Świętochłowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 54
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swietochlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swietochlowice.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja tunelu pod DTŚ łączącego ul. Uroczysko z ul. Harcerską w Świętochłowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aec24a2-eb99-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001467/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja tunelu pod DTŚ łączącego ul. Uroczysko z ul. Harcerską w Świętochłowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125448/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Świętochłowice jako jednostka samorządu terytorialnego posiada status zamawiającego. Wykonawca posiada status osoby prawnej.
Gmina Świętochłowice posiada pełną kontrolę nad MPUK, w tym w szczególności posiada dominujący wpływ na cele strategiczne i istotne decyzje dotyczące zarządzania spółką. MPUK zostało utworzone umową spółki z dnia 26 października 2017 r. co oznacza, że do wykazania spełnienia przesłanki z art. 214 ust. 1 pkt 11) lit. b) ustawy znajdzie zastosowanie kryterium wskazane w art. 214 ust. 5 ustawy. W 2018 r. 94,40% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczyło wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę. W 2019 r. 91,84%, a w 2020 r. 99,28%.
W MPUK nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 60976,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja tunelu pod DTŚ łączącego ul. Uroczysko z ul. Harcerską w Świętochłowicach, w tym wykonanie robót budowlanych, polegających na:
1) naprawie wiaduktu w tym:
a) wykonanie naprawy spękań i uzupełnienie ubytków wyprawy tynkarskiej wiaduktu
b) wymianę opierzenia i malowanie
2) doświetleniu tunelu w tym:
a) montaż 2 szt. słupów oświetleniowych na fundamencie
b) montaż dedykowanych opraw LED w ilości niezbędnej do oświetlenia terenu przed wejściem i wyjściem do tunelu (dobór opraw na podstawie obliczeń fotometrycznych)
c) montaż w tunelu 2 szt. dedykowanych opraw wandaloodpornych LED
d) wymianę rozdzielnicy oświetlenia ulicznego
e) wykonanie niezbędnego okablowania, pomiarów i uruchomienie instalacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 - Fundamentowanie
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66695,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66695,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66695,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 627-275-43-54
7.3.3) Ulica: Łagiewnicka 76
7.3.4) Miejscowość: Świętochłowicach
7.3.5) Kod pocztowy: 41-608
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66695,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |