Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w miejscowości Żdżary
GMINA KAWĘCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155013
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155013/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 08:34
- Lokalizacja
- Kawęczyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca6dc908-e09a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6681875486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155013 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w miejscowości Żdżary
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAWĘCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawęczyn 48
1.5.2.) Miejscowość: Kawęczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-704
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 6302885910
1.5.8.) Numer faksu: 632885940
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkaweczyn@kaweczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaweczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w miejscowości Żdżary2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca6dc908-e09a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155013
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002881/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w m. Żdżary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113357/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚ-FZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 563569,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa drogi gminnej wraz ze zjazdami do gruntów rolnych w miejscowości Żdżary” w tym: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, osłona kablowej linii telefonicznej, przebudowa przepustów, wykonanie podbudowy i nawierzchni, umocnienie poboczy i zjazdów, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, roboty wykończeniowe oraz inwentaryzacja powykonawcza.
Zamówienie obejmuje:
- sporządzenie harmonogramu rzeczowo-finansowego wykonania poszczególnych robót budowlanych;
- zorganizowanie na swój koszt placu budowy oraz prowadzenie robót w tym: roboty przygotowawcze, wykonanie podbudowy i nawierzchni oraz roboty wykończeniowe zgodnie z przepisami bhp oraz ppoż.;
- zapewnienie bieżącej obsługi geodezyjnej;
- zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych badań i odbiorów
- zgromadzenie kompletnej dokumentacji obejmującej zakres robót objętych przedmiotem zamówienia niezbędnej do uzyskania pozwoleń (jeżeli dotyczy);
- wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą;
- uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazanie go Zamawiającemu najpóźniej do dnia odbioru końcowego.
Okres gwarancji i rękojmi wynosi 5 lat tj. (60 miesięcy).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej tj. :
a) projekt budowlany (opis techniczny )
b) przedmiar robót (pomocniczo)
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 537003,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 537003,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 537003,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943
7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 537003,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |