Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155602
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 12:19
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17eceb4b-cf5e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 9482242113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155602 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672007987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 24
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 483815060
1.5.8.) Numer faksu: 483815060
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdp.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd-radom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzd-radom.finn.pl/bipkod/270685611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17eceb4b-cf5e-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003402/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remonty i odnowy dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086834/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.I.252.1.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Remont drogi powiatowej nr 3334W Wir – Goszczewice – Przytyk od km 5+241 do km 7+191, odcinek długości 1 950 mW ramach robót należy wykonać m.in.:
• wyrównanie istniejącej nawierzchni jezdni mieszanką bitumiczną AC 16W oraz ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej AC 11S,
• umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym,
• remont istniejących urządzeń odwadniających,
• naprawę powstałych przełomów,
• wysokościowe dowiązanie istniejących zjazdów do rzędnych projektowanych nawierzchni i podczyszczonych rowów,
• remont włączeń dróg lokalnych,
• remont zatok autobusowych,
• niezbędne roboty ziemne,
• frezowanie istniejącej nawierzchni.
Zamawiający wymaga ułożenia warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.
Zestawienie robót planowanych do wykonania w ramach zamówienia podane jest w Kosztorysie ofertowym, stanowiącym Formularz nr 2.1 do SWZ. W ramach wyszczególnionych w w/w Kosztorysie robót należy wykonać również:
wszystkie roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w kosztorysie ofertowym, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące wynikające z SST i dokumentacji projektowej,
wszelkie inne roboty, prace, badania (laboratoryjne), czynności, obowiązki i wymogi wynikające z SWZ (projektu umowy, SST, dokumentacji projektowej i kosztorysu ofertowego).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w Kosztorysie ofertowym oraz:
dokumentacji projektowej i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST), zawartych w Tomie III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
projektowanych postanowieniach umowy, zawartych w Tomie II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 908583,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Remont drogi powiatowej nr 3530W Klwatka – Bogusławice – Skaryszew od km 2+825 do km 3+675 odcinek długości 850 mW ramach robót należy wykonać m.in.:
• wyrównanie istniejącej nawierzchni jezdni mieszanką bitumiczną AC 16W oraz ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej AC 11S,
• umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym,
• remont istniejących urządzeń odwadniających,
• naprawę powstałych przełomów,
• remont zjazdów oraz włączeń dróg lokalnych,
• niezbędne roboty ziemne.
Zamawiający wymaga ułożenia warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.
Zestawienie robót planowanych do wykonania w ramach zamówienia podane jest w Kosztorysie ofertowym, stanowiącym Formularz nr 2.2 do SWZ. W ramach wyszczególnionych w w/w Kosztorysie robót należy wykonać również:
wszystkie roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w kosztorysie ofertowym, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące wynikające z SST i dokumentacji projektowej,
wszelkie inne roboty, prace, badania (laboratoryjne), czynności, obowiązki i wymogi wynikające z SWZ (projektu umowy, SST, dokumentacji projektowej i kosztorysu ofertowego).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w Kosztorysie ofertowym oraz:
dokumentacji projektowej i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST), zawartych w Tomie III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
projektowanych postanowieniach umowy, zawartych w Tomie II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 404446,60 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Remont drogi powiatowej nr 3534W Makowiec – Rawica od km 5+523 do km 8+263 odcinek długości 2 740 mW ramach robót należy wykonać m.in.:
• wzmocnienie istniejącej podbudowy poprzez wykonanie podbudowy MCE,
• warstwę wiążącą z masy mineralno-bitumicznej AC 16W oraz ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej AC 11S,
• umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym,
• remont istniejących urządzeń odwadniających,
• naprawę powstałych przełomów,
• remont zjazdów oraz włączeń dróg lokalnych,
• niezbędne roboty ziemne.
Zamawiający wymaga ułożenia warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.
Zestawienie robót planowanych do wykonania w ramach zamówienia podane jest w Kosztorysie ofertowym, stanowiącym Formularz nr 2.3 do SWZ. W ramach wyszczególnionych w w/w Kosztorysie robót należy wykonać również:
wszystkie roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w kosztorysie ofertowym, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące wynikające z SST i dokumentacji projektowej,
wszelkie inne roboty, prace, badania (laboratoryjne), czynności, obowiązki i wymogi wynikające z SWZ (projektu umowy, SST, dokumentacji projektowej i kosztorysu ofertowego).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w Kosztorysie ofertowym oraz:
dokumentacji projektowej i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST), zawartych w Tomie III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
projektowanych postanowieniach umowy, zawartych w Tomie II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 1798736,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Remont drogi powiatowej nr 3547W Iłża – Antoniów od km 8+520 do km 9+200 odcinek długości 680 mW ramach robót należy wykonać m.in.:
• frezowanie korekcyjne do profilu istniejącej nawierzchni bitumicznej,
• wyrównanie istniejącej nawierzchni jezdni mieszanką bitumiczna AC 16W oraz ułożenie warstwy wiążącej AC 16W, a następnie ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej AC 11S,
• umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym,
• remont istniejących urządzeń odwadniających,
• naprawę powstałych przełomów,
• remont zjazdów oraz włączeń dróg lokalnych,
• niezbędne roboty ziemne.
Zamawiający wymaga ułożenia warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.
Zestawienie robót planowanych do wykonania w ramach zamówienia podane jest w Kosztorysie ofertowym, stanowiącym Formularz nr 2.4 do SWZ. W ramach wyszczególnionych w w/w Kosztorysie robót należy wykonać również:
wszystkie roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w kosztorysie ofertowym, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące wynikające z SST i dokumentacji projektowej,
wszelkie inne roboty, prace, badania (laboratoryjne), czynności, obowiązki i wymogi wynikające z SWZ (projektu umowy, SST, dokumentacji projektowej i kosztorysu ofertowego).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w Kosztorysie ofertowym oraz:
dokumentacji projektowej i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST), zawartych w Tomie III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
projektowanych postanowieniach umowy, zawartych w Tomie II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 315018,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: Remont drogi powiatowej nr 3559W Młodocin – Kowala od km 1+769 do km 2+760 odcinek długości 991 mW ramach robót należy wykonać m.in.:
• wzmocnienie istniejącej podbudowy poprzez wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego,
• warstwę wiążącą z masy mineralno-bitumicznej AC 16W oraz ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki bitumicznej AC 11S,
• umocnienie poboczy gruntowych kruszywem łamanym,
• remont istniejących urządzeń odwadniających,
• naprawę powstałych przełomów i ubytków przy krawędzi nawierzchni,
• remont zjazdów oraz włączeń dróg lokalnych,
• niezbędne roboty ziemne.
Zamawiający wymaga ułożenia warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.
Zestawienie robót planowanych do wykonania w ramach zamówienia podane jest w Kosztorysie ofertowym, stanowiącym odpowiednio Formularz nr 2.5 do SWZ. W ramach wyszczególnionych w w/w Kosztorysieh robót należy wykonać również:
wszystkie roboty, które są konieczne do prawidłowego wykonania przez Wykonawcę robót ujętych w kosztorysie ofertowym, w tym prace pomocnicze, tymczasowe i towarzyszące wynikające z SST i dokumentacji projektowej,
wszelkie inne roboty, prace, badania (laboratoryjne), czynności, obowiązki i wymogi wynikające z SWZ (projektu umowy, SST, dokumentacji projektowej i kosztorysu ofertowego).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określony został w Kosztorysie ofertowym oraz:
dokumentacji projektowej i Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST), zawartych w Tomie III SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ),
projektowanych postanowieniach umowy, zawartych w Tomie II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 662679,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1045876,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1187714,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1045876,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAKT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591267282
7.3.3) Ulica: Górki Szczukowskie 1
7.3.4) Miejscowość: Piekoszów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, zjazdy, zatoki, elementy ulic (nazwy firm podwykonawców nie są jeszcze znane)
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1045876,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 442983,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 519750,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 442983,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRAKT S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591267282
7.3.3) Ulica: Górki Szczukowskie 1
7.3.4) Miejscowość: Piekoszów
7.3.5) Kod pocztowy: 26-065
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, ziemne, zjazdy, przepusty (nazwy firm podwykonawców nie są jeszcze znane)
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 442983,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2065314,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2163961,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2065314,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, ziemne, odwodnienie, zjazdy, roboty brukarskie, oznakowanie (brak mżliwości wskazania podwykonawcy na etapie składania ofert)
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2065314,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360387,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422994,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360387,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, ziemne, odwodnienie, oznakowanie (brak możliwości wskazanie podwykonawcy na etapie składania ofert)
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360387,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 818764,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 918983,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 818764,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty przygotowawcze, ziemne, odwodnienie, zjazdy, roboty brukarskie, wykończeniowe, oznakowanie (brak możliwości wskazania podwykonawcy na etapie składania ofert)
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 818764,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |