Budowa budynku biurowego kancelarii Leśnictwa Podborze, dz nr 529/1, obr. Podborze, gm. Olesno
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154930
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 07:07
- Lokalizacja
- Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b239460c-0172-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8710002219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154930 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biurowego kancelarii Leśnictwa Podborze, dz nr 529/1, obr. Podborze, gm.
Olesno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545553
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szarwarska 1
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dabrowatar@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowa.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dabrowa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku biurowego kancelarii Leśnictwa Podborze, dz nr 529/1, obr. Podborze, gm.Olesno
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b239460c-0172-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00042035/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kancelarii Leśnictwa Podborze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113465/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.270.28.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania „Budowa budynku biurowego kancelarii
Leśnictwa Podborze, dz nr 529/1, obr. Podborze, gm. Olesno” o powierzchni całkowitej 39,40m2,
w następującym zakresie
a) Roboty fundamentowe – płyta
b) Montaż konstrukcji budynku w systemie HBE z drewna klejonego BSH
c) Roboty dekarskie – pokrycie dachu blachą powlekaną, zamontowanie orynnowania
d) Montaż stolarki okiennej i drzwiowej
e) Ocieplenie budynku płytami wełny mineralnej gr. 20cm, wykończenie elewacji tynkiem
silikonowym
f) Wykonacie instalacji wod-kan, elektrycznej, odgromowej, alarmowej
g) Wykonanie przyłączy wodociągowego i elektrycznego oraz lokalnej instalacji kanalizacyjnej
wraz ze szczelnym zbiornikiem na fekalia.
h) Roboty wykończeniowe: wykonanie posadzek z płytek gresowych, okładziny ścienne z płytek
w łazience i aneksie kuchennym, montaż armatury sanitarnej
i) Wykonanie ogrodzenia z paneli 2V wraz z cokołami z prefabrykatów betonowych, brama
przesuwna oraz furtka wejściowa
j) Dojścia i podjazd oraz opaska budynku z kostki betonowej
k) Miejsca postojowe i parking przed obiektem o nawierzchni tłuczniowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504660,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509916,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 504660,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TREEBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 681-207-45-75
7.3.4) Miejscowość: Jawornik 337, 32-400 Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 504660,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |