„Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku Szkoły Podstawowej w Mostach”- 2 edycja
GMINA KOSAKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154643
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 14:30
- Lokalizacja
- Kosakowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e46561c0-f520-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5861023761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154643 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku
Szkoły Podstawowej w Mostach”- 2 edycja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY KOSAKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69
1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynkuSzkoły Podstawowej w Mostach”- 2 edycja
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e46561c0-f520-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001095/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 „Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku Szkoły Podstawowej w Mostach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136974/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 507963,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki znajdujących się w zespole budynków Szkoły Podstawowej w Mostach, położonym przy ul. Szkolnej 16.
Zespół budynków Szkoły Podstawowej w Mostach składa się z trzech budynków dydaktycznych: A – stary budynek gimnazjum, B – budynek główny i C – budynek Sali gimnastycznej. Obiekt wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, teletechniczną, wentylacji grawitacyjnej.
2. Remont obejmuje pomieszczenia, których powierzchnia po wykonaniu prac remontowych i rearanżacyjnych będzie wynosiła 226,13 m2, w tym::
a) Budynek A:
stołówka oraz korytarz i węzeł sanitarno-socjalny zlokalizowany przy stołówce – łączna powierzchnia pomieszczeń - 116,80 m2;
łazienki dla uczniów na I piętrze – toaleta damska i męska o łącznej powierzchni – 16,78 m2
łazienki dla uczniów na II piętrze – toaleta damska i męska o łącznej powierzchni – 17,27 m2,
b) Budynek B:
wymiana drzwi do WC nauczycieli na parterze,
łazienki dla uczniów i nauczycieli znajdujące się na I piętrze – o łącznej powierzchni 37,47 m2,
łazienki dla uczniów i nauczycieli znajdujące się na II piętrze – o łącznej powierzchni 34,33 m2,
c) Budynek C – łazienka dla niepełnosprawnych – dostosowanie wyposażenia na potrzeby osób niepełnosprawnych – powierzchnia 3,48 m2;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierzał przeznaczyć na finasowanie zamówienia.Najtańsza oferta została założona z kwotą 745 380,00 zł a środki przeznaczone na finansowanie zamówienia to 625 000,00 zł.
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |