Budowa krypt na pochówek szczątków ludzkich w Byczynie

Gmina Byczyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00154932
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00154932/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 07:09
Lokalizacja
Byczyna, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b25d7a6-ee91-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7511750102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie pomników przemysłowychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty izolacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154932 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa krypt na pochówek szczątków ludzkich w Byczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Byczyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141299300000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Byczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-220

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774134150

1.5.8.) Numer faksu: 774134150

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@byczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.byczyna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.byczyna.pl/10945/4568/9-budowa-krypt-na-pochowek-szczatkow-ludzkich-w-byczynie.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa krypt na pochówek szczątków ludzkich w Byczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b25d7a6-ee91-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154932

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002715/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa krypt na pochówek szczątków ludzkich w Byczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127223/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OŚ.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 106162,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa żelbetowej krypty - czterokomorowej. Jedna z komór, ze względu na pochylenie terenu, będzie niższa od trzech pozostałych. Dostęp do komór umożliwią otwory w stropie, zamknięte typowymi prefabrykowanymi komorami. Nad kryptami w płaszczyźnie nawierzchni placu zostanie umieszczona tablica pamiątkowa. Płyta o wymiarach 50x 106 cm i
grubości ~ 2 cm odlana będzie z brązu. Krój liter stylowy "Garamond". Liternictwo i rysunek wypukły na 7 mm. Tło tablicy z fakturą groszkowania.
Roboty budowlane obejmują m.in.
a) wykonanie odpowiednich zabezpieczeń i wygrodzeń miejsca inwestycji,
b) zabezpieczenie istniejących drzew w obrębie inwestycji i pobliżu przed uszkodzeniem zgodnie z "Zaleceniami zabezpieczenia istniej¹cych drzew w czasie prowadzenia robót budowlanych",
c) fragment systemu korzeniowego drzewa w obrębie wykopu należy w maksymalnym stopniu zachować i wykonać zabiegi pielęgnacyjne zgodnie z ww. "Zaleceniami", d) rozbiórka istniejącej nawierzchni nad kryptą,
e) wykonanie wykopu,
f) wykonanie żelbetowej krypty czterokomorowej,
g) wykonanie izolacji przeciwwilgociowych systemowych:
- płyty fundamentowej
- ścian pionowych z wysokoplastycznej masy uszczelniającej, po uprzednim zagruntowaniu podłoża
- powierzchni górnej płyty, żelbetowych pokryw mikrozaprawą uszczelniającą po wcześniejszym zabezpieczeniu styku powierzchni pionowych z poziomymi i spoin pokryw zaprawą HKS i taśmą AB 75
h) zamontowanie ozdobnej tablicy pamiątkowej na kryptach,
i) wykonanie nawierzchni brukowej i z kostki granitowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45212352-8 - Roboty budowlane w zakresie pomników przemysłowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 11 sierpnia 2021 r. do godziny 9.00.
W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.
2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane