Zadanie inwestycyjne: Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154866
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 16:34
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1152e8c-df38-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154866 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie inwestycyjne: Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pk.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadanie inwestycyjne: Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1152e8c-df38-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113046/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA-2/041/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa w budynku W-8 (10-45) o funkcji muzealno - edukacyjnej Politechniki Krakowskiej z dostosowaniem pod kątem osób niepełnosprawnych, na podstawie pozwolenia na budowę nr 182/6740.2/2017 z dnia 27 lutego 2017 r., w ramach zadania inwestycyjnego pn.: “ Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”.Zakres robót do wykonania:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe, wraz z wywozami,
- roboty ogólnobudowlane stanu surowego i wykończeniowego (murowanie, tynkowanie, malowanie, flizowanie, stolarka drzwiowa, wyposażenie, izolacje p.wodne, posadzki płytkowe),
- roboty konstrukcyjne (żelbetowe i stalowe),
- roboty instalacji elektrycznych i pokrewnych – instalacja zasilania, oświetlenia, odgromowa, przeciwprzepięciowa, przeciwporażeniowa, pomiary powykonawcze, itp.
- roboty instalacji sanitarnych i pokrewnych – instalacja wod-kan, instalacja C.O., hydrantowa, itp.
- dostawa i montaż windy - zgodnie z PT wraz z próbami i odbiorami UDT,
- tablica informacyjna.
Wymagany minimalny okres gwarancji: - na roboty budowlane i instalacyjne - na okres 5 lat licząc od daty odbioru końcowego, na dostarczone i zamontowane urządzenia min. Gwarancja Producenta
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 0,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizacja w zakresie zadania częściowego nr II obejmuje dwa tematy:Temat 1: Remont instalacji elektrycznej w budynku Politechniki Krakowskiej W-8 (10-45) byłego Aresztu Wojskowego „Areszt” – etap 1 oraz przebudowa budynku w ramach zadania inwestycyjnego pn.: “ Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”
Temat 2: Roboty wykończeniowe po robotach budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: “Przystosowanie budynku 10-45, d. Areszt, pod względem nakazów ppoż., PIP, Sanepidu wraz z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, ul. Warszawska 24, Kraków”
Zakres robót do wykonania:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe, wraz z wywozami,
- roboty ogólnobudowlane stanu surowego i wykończeniowego (przebicia, bruzdowanie, tynkowanie, malowanie),
- roboty instalacji elektrycznych i pokrewnych – instalacja zasilania podstawowego i dedykowanego, oświetlenia AW i EW, instalacji SSP, Instalacji LAN, pomiary powykonawcze.
Wymagany minimalny okres gwarancji: - na roboty budowlane i instalacyjne - na okres 5 lat licząc od daty odbioru końcowego, na dostarczone i zamontowane urządzenia min. Gwarancja Producenta
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 1189713,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1189713,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1189713,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1189713,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe MONTEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 350005414
7.3.3) Ulica: ul. Racławicka 56
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-017
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1189713,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |