Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Sitno i Jaszkowo
GMINA SOŚNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159574
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-25 12:02
- Lokalizacja
- Sośno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b73859b5-be1b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5611501604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159574 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Sitno i Jaszkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOŚNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Sośno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Sośno
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-412
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 389 01 10
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sikorskai@sosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-sosno.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Sitno i Jaszkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b73859b5-be1b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003684/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Sitno i Jaszkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Sitno i Jaszkowo” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068630/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1385415,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Sitno”Lokalizacja: dz. nr ewid.: 402, 375, 231/1, 213-a, 210, 531/1, 166/1, 178, 117/3, 438, 294, 177, 176, 179/1, 173/3, 181, 182/1, 183, 185/8, 185/3, 212/2, 212/1, 206, 207, 391/2, 392/1, 394, 392/3 obręb Sitno 0010, jednostka ewidencyjna 041303_2 Sośno; dz. nr ewid.: 201, 202, 200/45 obręb Tonin 0014, jednostka ewidencyjna 041303_2 Sośno.
Inwestycja budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Sitno prowadzona będzie na podstawie pozwolenia na budowę wydanego przez Starostę Sępoleńskiego, znak: AB.6740.70.2017 z dnia 26 maja 2017 r.
Zakres: Przewód wodociągowy z rur z polichlorku winylu PVC o połączeniach kielichowych wciskowych z uszczelką gumową. Sieć wodociągowa z rur PVC o średnicy ø 110 i 90:
- o średnicy ø 110 PVC o długości 2 432,8 mb,
- o średnicy ø 90 PVC o długości 2 430,8 mb,
Przyłącza wodociągowe o średnicy ø 32 PE-HD o długości 65,5 mb.
Na trasie wodociągu zaprojektowano hydranty przeciwpożarowe nadziemne oraz zasuwy z obudową i skrzynką żeliwną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 1238821,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Jaszkowo”.Lokalizacja: dz. nr ewid.: 111, 110/7, 110/5, obręb Jaszkowo 0003, jednostka ewidencyjna 041303_2 Sośno.
Zakres: przewód wodociągowy z rur ø 90 PE-100-RC-SDR11 o długości 249 mb, przyłącza wodociągowe o łącznej długości 76,3 mb ( w tym z rur o śr. Ø 40 – 69,00 mb, z rur o śr. Ø 32 – 7,3 mb). Na trasie wodociągu zaprojektowano hydranty przeciwpożarowe nadziemne oraz zasuwy z obudową i skrzynką żeliwną.
Inwestycja budowy sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Jaszkowo prowadzona będzie na podstawie zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim, znak AB.6743.343.2019 z dnia 16 października 2019r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 146594,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 900729,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1182220,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 900729,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 091449730
7.3.3) Ulica: NADRZECZNA
7.3.4) Miejscowość: KORONOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 86-010
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900729 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76198,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76198,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76198,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 091449730
7.3.3) Ulica: NADRZECZNA
7.3.4) Miejscowość: KORONOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 86-010
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76198,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |