Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Marcjanka o długości 1240,00 mb
Gmina i Miasto Wyszogród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155039
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 08:47
- Lokalizacja
- Wyszogród, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cda2f7c0-f373-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7743211407
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155039 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Marcjanka o długości 1240,00 mb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Wyszogród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rębowska 37
1.5.2.) Miejscowość: Wyszogród
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-450
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 242672600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@wyszogrod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugimwyszogrod.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugimwyszogrod.bip.org.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Marcjanka o długości 1240,00 mb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cda2f7c0-f373-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133683/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKR.271.25.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 178861,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Marcjanka o długości 1240,00 mb. 1. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje::• roboty przygotowawcze• podbudowa• nawierzchnia• pobocza i oznakowanie• zjazdy i skrzyżowania. 2.Wykonane roboty budowlane mają być realizowane zgodnie z zakresem rzeczowym przedmiotu zamówienia i obejmują wykonanie wszystkich robót zgodnie z dokumentacją projektowa – zał. nr 10, kosztorysami ofertowymi - zał. nr 11, przedmiarem robót – zał. nr 12
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowania zamówienia.Przed wszczęciem postępowania Zamawiający zlecił uprawnionemu projektantowi opracowanie kosztorysu inwestorskiego dotyczącego przedmiotu zamówienia. Wartość kosztorysu a zarazem kwota jaką Zamawiający podał do publicznej wiadomości po upłynięciu terminu na składanie ofert a przed ich otwarciem to 220 000,00 zł brutto. Do zamawiającego wpłynęła jedna oferta opiewająca na kwotę przewyższającą tą wartość. W związku z powyższym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271943,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271943,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |