Mobilne poradnictwo psychologiczne- indywidualne usługi psychologiczne

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BYTOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00155504
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-20 11:51
Lokalizacja
Bytów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8421529972
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

4 przyznane

LOGOS LINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
14 160 PLN
LOGOS LINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
16 560 PLN
LOGOS LINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
14 160 PLN
LOGOS LINK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
16 560 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.