Usługi szkoleniowe – kursy realizowane w ramach projektu „Kompleksowy program rozwojowy uczelni – II edycja” – II edycja
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155928
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-20 14:05
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
7 przyznanych
Test Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
16 800 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
46 950 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
17 550 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
17 550 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
17 550 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
17 550 PLNTest Marketing Andrzej PędziszŚwidnik, PL
14 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.