„Przebudowa dachu budynku użytkowego Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie”
Powiat Opatowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155089
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 09:10
- Lokalizacja
- Opatów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54ff6130-f383-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8631684710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155089 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dachu budynku użytkowego Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opatowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Opatowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Opatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 868 29 71
1.5.8.) Numer faksu: 15 868 47 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatopatowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dachu budynku użytkowego Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54ff6130-f383-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004549/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dachu budynku uzytkowego Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134099/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI-II.272.36.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 347121,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przebudowa dachu budynku użytkowego Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie.
Nieruchomość znajduje się na działkach nr ewid. 600/10 i 600/11, obręb 0001 Opatów ul. Sempołowskiej 1.
Zakres robót objętych niniejszym zamówieniem, obejmuje m.in:
- wykonanie nowego pokrycia na konstrukcji drewnianej wraz z wymianą obróbek i rynien oraz docieplenie stropodachu,
- remont kominów,
- wykonanie nowej instalacji odgromowej.
Planowane roboty nie mają wpływu na konstrukcję budynków sąsiednich.
Usytuowanie budynku: bez zmian, zgodnie z zagospodarowaniem
Zestawienie powierzchni budynku po przebudowie dachu:
- powierzchnia zabudowy 819,00 m2 – bez zmian
- kubatura 7 061,80 m3 – bez zmian
- powierzchnia użytkowa 1 778,90 m2 – bez zmian
- powierzchnia całkowita 2 122,00 m2 – bez zmian
- wysokość budynku od 4,0 do 10,65 m - bez zmian
Działka na której znajduje się budynek, posiada kształt nieregularny, przylega do utwardzonej drogi publicznej.
W chwili obecnej działki są zabudowane budynkiem użytkowym objętym opracowaniem. Budynek wykonany w technologii murowanej, składający się z trzech segmentów jedno-, dwu i trzykondygnacyjnego – budynek bez podpiwniczenia.
Budynek w technologii murowanej ze stropami z płyt otworowych typu szkolnego.
Stropy oparte na ścianach murowanych. Posadowienie budynku bezpośrednie na fundamentach z betonu zbrojonego.
Przedmiot umowy może podlegać modyfikacji, jeżeli w toku wykonywania robót okaże się, że dokumentacja projektowa zawiera wady, których nie można było stwierdzić przed zawarciem umowy, a których istnienie uniemożliwia wykonywanie robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. W takim przypadku, przy udziale projektanta i Nadzorze inwestorskim Strony ustalą zakres robót zaniechanych, dodatkowych i zakres robót zamiennych a zmodyfikowany sposób świadczenia Wykonawcy określą w aneksie do umowy.
Przedmiot zamówienia obejmuje także usunięcie materiałów zbędnych z placu budowy na wysypisko śmieci, uporządkowanie terenu budowy, przywrócenie stanu pierwotnego placu budowy. Z wywózki odpadów Wykonawca przedłoży Zamawiającemu stosowny dokument potwierdzający przekazanie odpadów do utylizacji podmiotowi uprawnionemu, zgodnie z zapisami SWZ z załącznikami.
Zamawiający może zażądać przedłożenia przez Wykonawcę harmonogramu prac wewnętrznych z rozłożeniem na etapy wykonywania robót uwzględniając wskazówki Zamawiającego. Harmonogram prac wewnętrznych ten podlega zatwierdzeniu przez Zamawiającego.
Przy wykonywaniu prac zobowiązany jest zabezpieczać odpowiednio znajdujące się instalacje/wyposażenie budynku Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się pokryć wszelkie koszty uszkodzeń elementów nieobjętych realizacją i wyraża zgodę na potrącenie przez Zamawiającego z przysługujących Wykonawcy wierzytelności powstałych roszczeń z tytułu kosztów związanych z uszkodzeniem przez Wykonawcę elementów budynku Zamawiającego nieobjętych pracami budowlanymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44165200-6 - Rury pionowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45261320-3 - Kładzenie rynien
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że cena złożonej oferty na przedmiot zamówienia przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356000,00 PLN
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |