Budowa placówki opiekuńczo wychowawczej w Izdebnie.
Powiat Garwoliński - Starostwo Powiatowe w Garwolinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155273
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 10:24
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62765ab3-cce6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8262189646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155273 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placówki opiekuńczo wychowawczej w Izdebnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Garwoliński - Starostwo Powiatowe w Garwolinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711586685
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 26
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 684 25 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@garwolin-starostwo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.garwolin-starostwo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-garwolin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placówki opiekuńczo wychowawczej w Izdebnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62765ab3-cce6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000416/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa placówki opiekuńczo wychowawczej w Izdebnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00081753/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW 272.31.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2061583,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych zadania pod nazwą: Budowa placówki opiekuńczo wychowawczej w Izdebnie.
2. Zakres przedsięwzięcia obejmuje m.in.:
a) zabezpieczenie miejsca robót budowlanych poprzez wydzielenie terenu objętego pracami
rozbiórkowo-budowlanymi;
b) wycinak drzew kolidujących z planowaną inwestycją;
c) wykonanie prac rozbiórkowo-wyburzeniowych - istniejące budynki mieszkalne /3 szt./
/pokrycie i konstrukcja dachu, stropy, elementy murowe, warstwy wykończeniowe
posadzek stolarka/ślusarka, instalacje wewnętrzne itp.;
d) rozbiórka i demontaż elementów zagospodarowania kolidujących z planowaną inwestycją
/ogrodzenie, wiata śmietnikowa itp./
e) uporządkowanie terenu po wykonanych pracach rozbiórkowych;
f) prace ziemne - usunięcie warstwy humusu i wykonanie wykopu pod ławy, stopy fundamentowe projektowanego budynku;
g) wykonanie szalunków i zbrojenia ław/stóp fundamentowych oraz ułożenie mieszanki betonowej dostarczonej na plac budowy,
h) wykonanie murowanych ścian fundamentowych,
i) wykonanie izolacji przeciwwilgociowych/przeciwwodnych na ławach, stopach i ścianach fundamentowych,
j) wykonanie izolacji termicznej zewnętrznych ścian fundamentowych;
k) częściowe obsypanie budynku oraz wypełnienie gruntem wolnych przestrzeni w obszarze ścian fundamentowych,
l) wykonanie podłoża z zagęszczonego kruszywa naturalnego oraz chudego betonu pod posadzkę właściwą,
m) prace żelbetowe i murarskie ścian konstrukcyjnych parteru,
n) wykonanie stropu żelbetowego nad parterem;
o) prace żelbetowe i murarskie ścian piętra;
p) wykonanie stropu żelbetowego nad piętrem,
q) wykonanie konstrukcji drewnianej i pokrycia dachu;
r) montaż stolarki/ślusarki zewnętrznej;
s) montaż ścianek działowych w systemie suchej zabudowy i murowanych z elementów drobnowymiarowych;
t) prace instalacyjne wewnętrzne;
u) roboty wykończeniowe wewnętrzne /posadzki, tynki, okładziny ceramiczne, sufity podwieszane, roboty malarskie itp./;
v) montaż stolarki/ślusarki wewnętrznej;
w) roboty elewacyjne;
x) montaż osprzętu, armatury, wyposażenia stałego;
y) zagospodarowanie terenu wokół inwestycji /nawierzchnie utwardzone, zieleń, instalacje zewnętrzne/
2a. Szczegółowy zakres zamówienia stanowi dokumentacja projektowa i przedmiar robót załączony do SWZ na podstawie, którego Wykonawcy zobowiązani są do opracowania kosztorysu ofertowego - uproszczonego.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia określono jakikolwiek materiał, urządzenie lub wyrób poprzez podanie nazwy producenta lub w inny podobny sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję, dopuszcza się dla tych materiałów, urządzeń lub wyrobów możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych tzn. przy zachowaniu nie gorszych parametrów niż przewidziane w dokumentacji technicznej. Każdorazowo zastosowanie rozwiązania zamiennego wymaga uzgodnienia z inspektorem nadzoru. Zmiany takie nie stanowią zmiany umowy. Wszelkie znaki towarowe, patenty lub pochodzenie użyte w niniejszej SWZ winny być interpretowane jako definicje standardów, a nie jako nazwy konkretnych rozwiązań mających zastosowanie
w dokumentacji technicznej i należy je odczytać z dopiskiem „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211200-1 - Roboty budowlane w zakresie domów dla osób wymagających wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2760815,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3470170,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3470170,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MKL-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213802418
7.3.3) Ulica: ul. Magazynowa 11a lok.38
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-652
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy wykonanie prac z branży elektrycznej. Na dzień podpisania umowy z wykonawcą - podwykonawca jeszcze nieznany.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3470170,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |