Remont drogi gminnej 580607K Rdzawa-Rdzawa Wieś w km od 0+000 do km 1+845 w miejscowości Rdzawa, Gmina Trzciana.
Gmina Trzciana
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155584
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155584/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 12:15
- Lokalizacja
- Trzciana, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-569ed456-d33c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8681021259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155584 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 580607K Rdzawa-Rdzawa Wieś w km od 0+000 do km 1+845 w miejscowości Rdzawa, Gmina Trzciana.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzciana
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzciana 302
1.5.2.) Miejscowość: Trzciana
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-733
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146484420
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trzciana.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzciana.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://trzciana.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 580607K Rdzawa-Rdzawa Wieś w km od 0+000 do km 1+845 w miejscowości Rdzawa, Gmina Trzciana.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-569ed456-d33c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155584
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002971/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi gminnej 580607K Rdzawa-Rdzawa Wieś w km od 0+000 do km 1+845 w miejscowości Rdzawa, Gmina Trzciana.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091683/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RISKIR.271.1.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1116309,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej 580607K Rdzawa-Rdzawa Wieś w km od 0+000 do km 1+845 w miejscowości Rdzawa, Gmina Trzciana.
Ogólna charakterystyka obiektu i robót:
- kategoria ruchu - KR3
- droga gminna nr 580607K Rdzawa- Rdzawa Wieś,
- odcinek od km 0+000 do km 1+845 - mb 1845,00
- szerokość jezdni drogowej: od km 0+000 do km 0+708 mb 6,00; od km 0+708 do km 1-088 mb 5,50; od km 1+088 do km 1+845mb 5,00; dojazd do mostu mb 33,0 szer. 5,00
- nawierzchnia z mas bitumicznych: warstwa ścieralna gr. 5,0cm - 10288,0m2
- wyrównanie nierówności w istniejącej nawierzchni bitumicznej mieszanką asfaltowa, średnia grubość 4,0cm - 2572,0m2 (25%)
- frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno - średnia grubość warstwy 4,0cm - 9377,6m2
- wykonanie podbudowy pod montaż warstw konstrukcyjnych jezdni drogowej 910,4+401,0=1311,4m2
- pobocza obustronnie utwardzone tłuczniem kamiennym 0-31,5mm, grubość warstwy 0,20m, szerokość poboczy 0,30m, stabilizowane mechanicznie, powierzchniowe utrwalenie emulsją asfaltową- 1107,0m2
- przepusty drogowe PP SN8 fi 500 szt. 2 (mb 10,0-14,0)
- oczyszczenie rowu przydrożnego mb 2461,0 (szer. dna 0,40m, śr. zamulenie 20cm)
- kanał
- oznakowanie poziome i pionowe
- poziome: linia krawędziowa wąska P7c (wyznaczona na zjazdach) mb 270,0; linia krawędziowa ciągła wąska P7d (wyznaczona poza zjazdami) mb 3462,0; linia P14 (warunkowego zatrzymania) mb 12,0;
- znaki drogowe pionowe, tabliczki informacyjne (szt.63).
2.Przedmiot zamówienia ma być wykonany w oparciu o przedmiar robót - załącznik nr 9 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782109,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999435,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 782109,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
7.3.3) Ulica: ul. Drogowców 1
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty rozbiórkowe, próg zwalniający, oznakowanie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 782109,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |