Opracowanie projektów dróg na terenie Gminy Białe Błota: ul.Zabytkowej w Przyłękach, ul. Twardej w Lisim Ogonie, ul. Wczasowej w Cielu, ul. Rynarzewskiej w Murowańcu, ul. Świetlikowej w Zielonce
Gmina Białe Błota
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155804
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-20 13:21
- Lokalizacja
- Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542841796
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
5 przyznanych
ANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
141 450 PLN"SOCHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Bydgoszcz, PL
47 662,5 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
39 360 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
62 730 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
39 360 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.