„Remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich”
Gmina Strzelce Krajeńskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155460
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 11:39
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4e810be-e086-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5992777199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155460 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelce Krajeńskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 48
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@strzelce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.go.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Strzelcach Krajeńskich”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4e810be-e086-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109430/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SCOPO.221.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154471,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Roboty ogólno-budowlane:
a) Demontaż: siatki ochronnej na oknach, demontaż lamp – 18 szt., halogenów oraz osłon – 6 szt., drabinek gimnastycznych o wym. 90x300cm – 18 szt., osłon grzejnikowych, tablic wraz z obręczami do koszykówki – 6 szt., żeliwnych grzejników - 8 szt., grzejników stalowych płytowych – 6 szt., drzwi wejściowych – 2 szt., stalowych słupków do montażu siatki do gry w siatkówkę – 2 szt., tablicy wyników wraz z konstrukcją, uchwytu do zawieszania lin gimnastycznych, głośników radiowęzła – 2 szt., kotar grodzących – 2 szt., skrzynki drewnianej;
b) Montaż: nowych drabinek gimnastycznych, nowej siatki ochronnej na oknach, ponowny montaż grzejników stalowych płytowych – 4 szt., nowych grzejników stalowych płytowych C22 500x2000 – 8 szt., ponowny montaż stalowych słupków do montażu siatki do gry w siatkówkę – 2 szt., ponowny montaż tablic wraz z obręczami do koszykówki – 4 szt. oraz montaż nowych – 2 szt., nowych osłon grzejnikowych, nowych lamp wraz z nowa instalacją elektryczną, nowych drzwi szklanych, nowych ławeczek, kratek ochronnych w otworach wentylacyjnych, nowej skrzynki stalowej (nagłośnienie), montaż materacy na ścianach w raz z konstrukcją montażu;
c) Roboty remontowe: cyklinowanie parkietu – pow. 280 m2; lakierowanie parkietu; odtworzenie istniejących linii na parkiecie, wymiana listew przypodłogowych; montaż narożników pcv przy drzwiach; miejscowe uzupełnienia tynku; wykonanie gładzi szpachlowych; obróbka okien; malowanie konstrukcji stalowej – kratownicy: 7 kratownic poprzecznych i podłużne, malowanie sufitu; malowanie ścian; malowanie konstrukcji koszy; malowanie konstrukcji przy tablicy wyników, demontaż głośników po starym radiowęźle; wymiana istniejących kratek nawiewnych, wymiana istniejących kratek wentylacyjnych w parkiecie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244275,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244275,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244275,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MHM PAECH Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5951410421
7.3.3) Ulica: ul. B. Chrobrego 20 B
7.3.4) Miejscowość: Międzychód
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300458,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |