Termomodernizacja i dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach do potrzeb osób niepełnosprawnych - IV

GMINA CIELĄDZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00155497
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00155497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 11:50
Lokalizacja
Cielądz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea87b30b-e578-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8351531678
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie płytek

Wykonawcy

1 przyznane

JAKUB SPUTOWSKIRawa Mazowiecka, PL · lot 0
819 524,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155497 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia
w Sierzchowach do potrzeb osób niepełnosprawnych - IV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIELĄDZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148199

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 59

1.5.2.) Miejscowość: Cielądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-214

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468152429

1.5.8.) Numer faksu: 468152352

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@cieladz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cieladz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.cieladz.pl/redir,przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja i dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia
w Sierzchowach do potrzeb osób niepełnosprawnych - IV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea87b30b-e578-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007113/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja i dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach do potrzeb osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Kompleksowa Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach" Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014 – 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117554/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.SO.2714.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 666280,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

17.1 Przedmiotem zamówienia jest realizacja dwóch zadań, tj.:
1) Kompleksowa Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach
2) Dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach do osób niepełnosprawnych: Inwestycja rozbudowy z przebudową budynku Ośrodka Zdrowia zlokalizowana jest w obrębie Sierzchowy Kolonia gm. Cielądz, na działkach 317/1, 318/1, 319/1.
Przedmiotowy Ośrodek Zdrowia zlokalizowany jest w budynku usługowo-mieszkalnym na parterze, wyniesionym ok 1,50 m nad poziomem terenu. Budynek ten jest wolnostojący, 3 kondygnacyjny (piwnica + parter + piętro), przykryty dachem dwuspadowym pokrytym papą.
17.2. Na przedmiot zamówienia, określony w pkt 17.1, składa się w szczególności zakres rzeczowy obejmujący między innymi:
I. Kompleksowa Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach:
1. Wymiana źródła ciepła na kocioł dwufunkcyjny opalany biomasą wyposażony w automatykę procesu spalania dystrybucji i dozowania pelletów, wraz z układałem magazynowania i podawania paliwa do kotła, układem automatyki pogodowej i czasowej, montażem liczników ciepła, niezbędnymi pracami adaptacyjnymi w zakresie instalacji elektrycznej, wod-kan i robotami budowlanymi. Wymiana przewodów instalacji grzewczej, z rozdzieleniem obiegów zasilających mieszkania i ośrodek zdrowia, izolacja termiczna przewodów zgodnie z WT, montaż nowych grzejników stalowych płytowych oraz termostatycznych zaworów grzejnikowych.
2. Wykonanie nowej instalacji c.w.u. i cyrkulacji oraz montaż w pomieszczeniach ośrodka zdrowia automatycznych baterii umywalkowych z czasowym zamykaniem. Należy zastosować termostatyczne zawory cyrkulacyjne. Szczegółowy opis modernizacji systemu ogrzewania i c.w.u. jest opisany w załączonym do niniejszej SWZ PFU oraz audycie energetycznym.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca bezwzględnie zastosował się do zaleceń projektowych i wykonawczych zawartych w przedmiotowych dokumentach.
3. Ocieplenie ścian zewnętrznych styropianem gr.16 cm (0,038 W/m2 metodą lekką mokrą.
4. Ocieplenie stropodachu pełnego płytami styropianowymi EPS100-036 gr. 20 cm (0,036 W/m2K) wraz z wykonaniem nowego pokrycia z papy.
5. Wymiana starych drzwi zewnętrznych i wrót na nowe U=1,3 W/m2K.
6. Wymiana starych okien zewnętrznych piwnicy na nowe U=1,4 W/m2K.
7. Modernizacja oświetlenia ( oprawy oświetleniowe, gniazda, instalacja zasilająca dźwig osobowy zewnętrzny dla osób niepełnosprawnych).
8. Wykonanie robót towarzyszących: wymiana obróbek blacharskich, wymiana instalacji odgromowej, wykonanie opaski wokół budynku, remont kominów i ich zabezpieczenie siatką przeciw ptakom.
9. Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej.

II. Dostosowanie budynku Ośrodka Zdrowia w Sierzchowach do osób niepełnosprawnych:
W ramach planuje się przebudowę pomieszczeń w budynku oraz ich remont dostosowując je do dostępu przez osoby niepełnosprawne. W ramach robót zewnętrznych planuje się dobudowę wiatrołapu, schodów zewnętrznych oraz budowę podnośnika dźwigowego dla osób niepełnosprawnych. Wykonana zostanie również wymiana chodnika oraz częściowa wymiana ogrodzenia celem zapewnienia komunikacji na terenie działki osobom niepełnosprawnym.
17.3. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić wszystkie prace (roboty) w uzgodnienie z prowadzącym działalność medyczną, zapewniając stosowne bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników Ośrodka Zdrowia. w taki sposób, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników Ośrodka Zdrowia i zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
prawa, w tym prawa budowlanego, oraz w taki sposób, aby nie utrudniać przemieszczania pacjentów oraz pracowników Ośrodka Zdrowia na jego terenie. W każdym przypadku należy odpowiednio zabezpieczyć teren prowadzonych robót.
17.4. Na zrealizowany zakres robót należy udzielić minimum 60 miesięcy gwarancji i rękojmi. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 819524,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 819524,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNICOM Jakub Sputowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8350000683

7.3.3) Ulica: Jana Sobieskiego 59

7.3.4) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 96-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 819524,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane