REMONT DAWNEGO BUDYNKU URZĘDU CELNEGO NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM – ETAP I
SĄD OKRĘGOWY W KALISZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155935
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 14:06
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e74ad763-e94c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6181350763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155935 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DAWNEGO BUDYNKU URZĘDU CELNEGO NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM – ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W KALISZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570625
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 13
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kalisz.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalisz.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT DAWNEGO BUDYNKU URZĘDU CELNEGO NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM – ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e74ad763-e94c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017512/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont dachu oraz instalacji centralnego ogrzewania ul. Partyzancka 32 Ostrów Wielkopolski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121269/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 580160,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu dawnego budynku Urzędu Celnego na potrzeby Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim – Etap I w Ostrowie Wielkopolskim przy
ul. Partyzanckiej 32. Budynek dawnego Urzędu Celnego jest wpisany do rejestru zabytków decyzją Wielkopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 19.07.2013 roku, pod nr 899/Wlkp/A.
2. Zakres prac stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
• branża budowlana: roboty rozbiórkowe pokrycia dachowego z dachówki karpiówki, murów ogniowych, okapów, rynien, rur spustowych, konstrukcji ciesielskiej nieprzeznaczonej do ponownego montażu, kominów wolnostojących, wykonanie konstrukcji więźby dachowej, wykonanie izolacji termicznej dachu, pokrycie dachu dachówką,
• branża elektryczna: roboty demontażowe, montaż tras kablowych, montaż instalacji elektrycznych, montaż instalacji odgromowej, wykonanie pomiarów elektrycznych powykonawczych,
• wykonanie instalacji oddymiania klatki schodowej: montaż okna oddymiającego, roboty instalacji elektrycznych,
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z załączoną do Specyfikacji Warunków Zamówienia dokumentacją, która określa szczegóły przedmiotu zamówienia i stanowi integralną jej część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |