Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewko, Brzeźnica Kolonia – etap I
Gmina i Miasto Jastrowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155915
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 14:01
- Lokalizacja
- Jastrowie, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cec0baf-e0a1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7671673824
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
1 przyznane
GMINA I MIASTO JASTROWIE64-915 JASTROWIE, PL · lot 0
438 585 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155915 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewko, Brzeźnica Kolonia – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Jastrowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Jastrowie
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-915
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jastrowie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jastrowie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip3.wokiss.pl/jastrowie/bip/urzad-gminy-i-miasta.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewko, Brzeźnica Kolonia – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cec0baf-e0a1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003280/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4 m w miejscowości Sypniewko, Brzeźnica Kolonia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty pomiarowe. Przygotowanie nawierzchni drogi za pomocą równiarki drogowej (w tym ewentualne doziarnienie istniejącej nawierzchni), wykonanie potrójnego powierzchniowego utrwalenia poprzez kolejne równomierne rozłożenie warstw lepiszcza oraz warstw kruszywa o granulacji 8÷11, 5÷8 i 2÷5, wałowanie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438585,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438585,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438585,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USUGOWO – HANDLOWY ZBIGNIEW SZYDŁOWSKI Ul. Konopnickiej 71 64-915 Jastrowie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 767 167 38 24
7.3.4) Miejscowość: Jastrowie
7.3.5) Kod pocztowy: 64-915
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438585,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |