Wymiana pokrycia dachowego, remont kominów, wykonanie podłogi na strychu i remont klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy Zespole Szkół Morskich w Darłowie
Zespół Szkół Morskich w Darłowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00155669
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00155669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-20 12:39
- Lokalizacja
- Darłowo, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bac9d4e6-cd27-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 4990202413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155669 z dnia 2021-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego, remont kominów, wykonanie podłogi na strychu i remont klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy Zespole Szkół Morskich w Darłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Morskich w Darłowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000144779
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 1
1.5.2.) Miejscowość: Darłowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zespolszkolmorskich@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zsm.darlowo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zsm.darlowo.ibip.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia dachowego, remont kominów, wykonanie podłogi na strychu i remont klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy Zespole Szkół Morskich w Darłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bac9d4e6-cd27-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00032492/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana pokrycia dachowego, remont kominów, wykonanie podłogi na strychu i remont klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ZSM w Darłowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063676/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego, remont kominów, wykonanie podłogi na strychu i remont klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy Zespole Szkół Morskich
w Darłowie.
3.2. Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) rozbiórkę istniejącego pokrycia dachowego,
2) wykonanie pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej zakładkowej w kolorze ceglastym zbliżonym do koloru pokrycia dachowego na budynku istniejącego budynku Zespołu Szkół Morskich w Darłowie,
3) osadzenie okien w połaci dachowej,
4) montaż instalacji odgromowej,
5) remont kominów,
6) wykonanie podłogi na poddaszu z zastosowaniem płyt OSB,
7) remont klatki schodowej (dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi).
3.3. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia terenu budowy w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.
3.4. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy przy określeniu ceny.
3.5. Wskazane jest aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca prowadzenia robót budowlanych,
w celu uzyskania informacji niezbędnych do przygotowania oferty na wykonanie zamówienia.
3.6. Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi „towarzyszące" realizacji robót, o których mowa w Opisie przedmiotu zamówienia w szczególności: koszty zużycia energii elektrycznej oraz wody, koszty uzyskania niezbędnych badań, w tym badanie sprawności przewodów kominowych, wentylacyjnych oraz badanie sprawności instalacji odgromowej wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, wszystkie koszty wywozu materiałów pochodzących z rozbiórki wraz z ich utylizacją. Cena musi uwzględniać również koszty tablic informacyjnych, a także podatek VAT.
3.7. Całość robót należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą specyfikacją warunkach. Zobowiązuje się Wykonawcę do stosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnych z deklaracją właściwości użytkowych i kryteriami technicznymi określonymi w PN wyrobu i aprobatach technicznych. Po zakończeniu budowy należy przedstawić certyfikaty i świadectwa jakości, atesty lub równoważne na wbudowane materiały budowlane.
3.8. Kierownik budowy jest zobowiązany do sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia realizowanego zadania.
3.9. Zwraca się uwagę, iż przy wynagrodzeniu ryczałtowym przedmiar robót nie jest podstawą do określenia zakresu robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w przedmiarze pozycje mają być jedynie pomocą w kalkulacji kosztów inwestycji, wobec tego jest on jedynie dokumentem wspomagającym wycenę.
3.10. Przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu kosztorysu ofertowego/zestawienia robót wraz z kalkulacją cen jednostkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Edyta Siarnecka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6691772865
7.3.4) Miejscowość: Pięćmiechowo 6
7.3.5) Kod pocztowy: 76-142
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |