Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN15 kV

GMINA ŻYCHLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00155845
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00155845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 13:36
Lokalizacja
Żychlin, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7746369-db1d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7752406961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychPodstacje transformatoroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje średniego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychUsługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

Wykonawcy

1 przyznane

ELTES SEBASTIAN TESSMAR SPÓŁKA KOMANDYTOWABojano, PL · lot 0
479 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00155845 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN15 kV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻYCHLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Barlickiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Żychlin

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-320

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 24352 20 32

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminazychlin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminazychlin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN15 kV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7746369-db1d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005294/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa zasilania elektroenergetycznego dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefa Żychlin przy ul. 1-go Maja w Żychlinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102825/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPI.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 346800 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

(Numeracja zgodna z SWZ)
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegających na budowie stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV położonej w miejscowości Żychlin, przy ul. 1-go Maja, gmina Żychlin, powiat kutnowski.
5.2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca wykona dokumentację projektową a następnie na jej podstawie wykona roboty budowlano-instalacyjne polegające na budowie stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV oraz zjazdem publicznym z drogi powiatowej Nr 2123 E dla nieruchomości położonej w miejscowości Żychlin, przy ul. 1-go Maja, gmina Żychlin, powiat kutnowski zgodnie z Programem funkcjonalno – użytkowym dla zadania „Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV” (załącznik nr 1 do SWZ).
5.3. Na przedmiot zamówienia składa się następujący zakres rzeczowy:
1) Zadanie 1 – Dokumentacja projektowa
a) Budowa stacji wraz z linią ,
b) Budowa zjazdu.
2) Zadanie 2 – Budowa stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV położonej w miejscowości Żychlin, przy ul. 1-go Maja, gmina Żychlin, powiat kutnowski.
3) Zadanie 3- Budowa zjazdu.
5.4. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Program funkcjonalno – użytkowy dla zadania „Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ,
2) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 8 do SWZ;
5.5. Ilekroć w niniejszej SWZ wraz z załącznikami jest mowa o materiałach lub wyrobach z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane od konkretnego wykonawcy oraz odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia te służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Zamawiający za produkt równoważny będzie uznawał towar o nie gorszych parametrach technicznych i użytkowych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, tj. Programie funkcjonalno – użytkowym dla zadania „Opracowanie dokumentacji projektowej z wykonaniem robót budowlano-instalacyjnych w zakresie budowy stacji transformatorowej 800kVA 15,75/042kV wraz z abonencką linią kablową średniego napięcia SN 15 kV” (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45232221-7 - Podstacje transformatorowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315500-3 - Instalacje średniego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 479700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 479700 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 479700 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELTES Sebastian Tessmar Spólka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588 241 14 68

7.3.3) Ulica: Czynu Tysiąclecia 10

7.3.4) Miejscowość: Bojano

7.3.5) Kod pocztowy: 84-207

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane