Remont dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina w ramach funduszu sołeckiego i dróg transportu rolnego
GMINA ŻEGOCINA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156257
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-21 00:00
- Lokalizacja
- Żegocina, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70e71bdb-da68-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8681021319
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
1 przyznane
ROAD Prace Ziemno – Drogowe Beata Czyżycka Dobrociesz 114, 32-862 Porąbka IwkowskaPorąbka Iwkowska, PL · lot 1
393 011,14 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156257 z dnia 2021-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina w ramach funduszu sołeckiego i dróg transportu rolnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻEGOCINA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 316
1.5.2.) Miejscowość: Żegocina
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-731
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146484542
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zegocina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zegocina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zegocina.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina w ramach funduszu sołeckiego i dróg transportu rolnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70e71bdb-da68-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004076/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont cząstkowy mieszanką-asfaltową na gorąco dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101743/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.PN.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 319521,25 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 319521 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina w miejscowościach: Bełdno, Łakta Górna,Rozdziele i Żegocina” (7 odcinków dróg);
1. Remont drogi gminnej do Johanów w Rozdzielu.
2. Remont drogi gminnej do Sarotów w Rozdzielu.
3. Remont drogi gminnej „Nagórze-Góry” w Żegocinie.
4. Remont drogi gminnej „Cmentarz” oraz drogi „Nowa Wieś-zbiornik” w Żegocinie.
5. Remont drogi gminnej „Podprzylasek” w Łakcie Górnej.
6. Remont drogi gminnej „Madejówka-Dębiny” w Łakcie Górnej.
7. Remont drogi gminnej „Wieś-Kępy-Juszczyk” w Bełdnie.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
− wykonanie nawierzchni asfaltowych jezdni,
− wykonanie nawierzchni asfaltowych zjazdów publicznych,
− pobocza z kruszywa łamanego,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) Przedmiar robót dla części I zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 0 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont dróg gminnych na terenie Gminy Żegocina w miejscowościach: Bełdno i Żegocina (3odcinki ),
1. Remont drogi gminnej „Nadole” w Żegocinie
2. Remont drogi gminnej "Kępiaki" w Żegocinie
3. Remont drogi gminnej „Siandajówka" w Bełdnie
Zakres robót obejmuje w szczególności:
− wykonanie nawierzchni asfaltowych jezdni,
− wykonanie nawierzchni asfaltowych zjazdów publicznych,
− pobocza z kruszywa łamanego,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
2) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 393011,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o
udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą
ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu
najkorzystniejszej oferty.”
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357794,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357794 EUR
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319521,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319521,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319521,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ,,ROAD” Prace Ziemno-Drogowe Beata Czyżycka, Siedziba albo miejsce zamieszkania i adres Wykonawcy: Dobrociesz 114,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 869-168-08-74 REGON 122833357
7.3.3) Ulica: 32-862 Porąbka Iwkowska
7.3.4) Miejscowość: Dobrociesz 114
7.3.5) Kod pocztowy: 32-862
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393011,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2021-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |