Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem dwóch systemów parkingowych na terenie Giełdy samochodowej

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00156153
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00156153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-08-20 15:32
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-585bdc0c-f36a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do kontroli parkingów samochodowychAutomaty do pobierania opłatParkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnychUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliUsługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156153 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem dwóch systemów parkingowych na terenie Giełdy samochodowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzuk.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne/12348

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wraz z uruchomieniem dwóch systemów parkingowych na terenie Giełdy samochodowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-585bdc0c-f36a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000492/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.12 Dostawa i montaż dwóch systemów parkingowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135443/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK.EPZ.50.44.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje dostawę wraz z montażem oraz uruchomieniem dwóch systemów parkingowych na terenie Giełdy samochodowej.
Na każdy system parkingowy składają się:
- Bileterka + szlaban wjazdowy;
- Terminal wyjazdowy + szlaban wyjazdowy;
- Wyspa rozdzielająca wjazd i wyjazd;
- Detektory pętli indukcyjnej wjazd + wyjazd;
- Kasa automatyczna (płatność banknotami i bilonem z możliwością rozbudowy w przyszłości
do płatności kartami płatniczymi);
- Czytniki kart umożliwiające wjazd/wyjazd pojazdom uprawnionym, bez konieczności uiszczenia opłaty (wszystkie bramy);
- Inne moduły, akcesoria, itp. niezbędne do wykonania systemu parkingowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30144400-4 - Automaty do pobierania opłat

34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45262210-6 - Fundamentowanie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena złożonej oferty przewyższa o 79 210,00zł brutto kwotę jaką MZUK zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy