Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00156867
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00156867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-23 12:13
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fc375a1-03e4-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156867 z dnia 2021-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.erzeszow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na budowie oświetlenia drogowego ul. Podgórskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fc375a1-03e4-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu przetargowym jakie zostało przeprowadzone w trybie podstawowym do wyznaczonego terminu składania ofert tj. do 19.07.2021 r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty. Z tego powodu w dniu 19.07.2021 r. przedmiotowe zamówienie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 Pzp.
W nawiązaniu do art. 305 pkt 2 ustawy Pzp gdy w postępowaniu uprzednio prowadzonym w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta, zachodzi przesłanka do udzielenia przedmiotu zamówienia w trybie z wolnej ręki. Tu taka okoliczności miała miejsce. Dodatkowo zamówienie jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa mieszkańców ul. Podgórskiej, gdyż inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów kolejowych, zatem celowym jest zrealizowanie go w terminie wskazanym we wniosku pierwotnym tj. do 4 miesięcy od podpisania umowy ze względu na zbliżający się okres zimowy, a co za tym idzie konieczności oświetlania ulic ze względu na krótki dzień i wczesną porę nocy.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-21222e5e-da57-11eb-b885-f28f91688073
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.271.54.154.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę oświetlenia ulicy Podgórskiej w Rzeszowie na odcinku od skrzyżowania z ul. Zawiszy Czarnego do skrzyżowania z ul. Podkarpacką w tym:
- montaż kabla oświetleniowego YAKXS 4x35 mm2,
- montaż płaskownika uziemiającego FeZn,
- montaż opraw oświetleniowych LED spełniających normę PN-EN 13201-2:2016 (Oświetlenie dróg - Część 2: Wymagania funkcjonalne),
montaż słupów aluminiowych, anodowanych na kolor srebrzysto-szary.
Sterowniki sterowania oświetleniem mają być kompatybilne i współpracować z użytkowaną w Rzeszowie platformą informatyczną, zarządzającą miejską infrastrukturą oświetleniową oraz mają mieć zapewniony 10-letni dostęp do systemu od momentu zamontowania.
Wykonawca uwzględni w ofercie korzyści materialne wynikające z przejęcia materiałów rozbiórkowych.
Zamówienie realizowane będzie na podstawie decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielający pozwolenia na budowę nr 159/2020 z dnia 12.03.2020 r. znak: AR.6740.53.5.2020.WR53 oraz zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę w zakresie budowy odcinka sieci oświetleniowej w ciągu ul. Podkarpackiej, do którego Podkarpacki Urząd Wojewódzki nie wniósł sprzeciwu oraz zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę w zakresie budowy przyłącza oświetleniowego ul. Podgórskiej, do którego Prezydent Miasta Rzeszowa nie wniósł sprzeciwu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU INSIDE Elektryczne Systemy Instalacyjne Rafał Mulawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8132885465
7.3.3) Ulica: Wetlińska 3A
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-082
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dane przedstawione w Sekcji I "Zamawiający" niniejszego ogłoszenia dotyczą podmiotu prowadzącego postępowanie tj. Gmina Miasto Rzeszów- Urząd Miasta Rzeszowa na rzecz Zamawiającego którym jest Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie. Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań sporządzonym przez Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie. Numer w Biuletynie Zamówień Publicznych pod którym został umieszczony plan to 2021/BZP 00000406/14/P.Identyfikator pozycji planu: 1.1.14.
| 2021-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |