Zagospodarowanie sportowo-rekreacyjne działek w rejonie ulicy Warszawskiej i ulicy Szkolnej w Nowym Mieście nad Pilicą - "Miasteczko drogowe"

Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00156138
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00156138/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-20 15:16
Lokalizacja
Nowe Miasto nad Pilicą, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bb0a197-caaa-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7971881633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156138 z dnia 2021-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie sportowo-rekreacyjne działek w rejonie ulicy Warszawskiej i ulicy Szkolnej w Nowym Mieście nad Pilicą - "Miasteczko drogowe"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Mieście nad Pilicą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. o. H. Koźmińskiego 1/2

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto nad Pilicą

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowemiasto@nowemiasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowemiasto.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.nowemiasto.eobip.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie sportowo-rekreacyjne działek w rejonie ulicy Warszawskiej i ulicy Szkolnej w Nowym Mieście nad Pilicą - "Miasteczko drogowe"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bb0a197-caaa-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156138

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016053/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zagospodarowanie sportowo rekreacyjne działek w rejonie ulicy Warszawskiej i ulicy Szkolnej w Nowym Mieście nad Pilicą "Miasteczko drogowe"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00080985/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie działek w rejonie ulic: Warszawskiej
i Szkolnej w Nowym Mieście nad Pilicą, polegające na wybudowaniu parkingu, budowie lub przebudowie istniejących dróg wewnętrznych, dróg dojazdowych, miasteczka ruchu drogowego do celów szkoleniowych oraz urządzeniu zieleni i obiektów rekreacyjnych.
Inwestycja obejmuje: parking dla samochodów osobowych – 47 stanowisk, parking na 2 stanowiska dla autokarów, „miasteczko ruchu drogowego”, przebudowę drogi wewnętrznej, przebudowę drogi dojazdowej do stadionu.
Parkingi – asfalt 2056 m2, drogi rowerowe – asfalt 1380 m2, zjazd – naprawy nawierzchni 39 m2, ścieżki rowerowe edukacyjne – kostka bezfazowa 135 m2, chodniki kostka 156m2, razem powierzchnie utwardzone 3766 m2, obramowania nawierzchni (krawężniki, obrzeża) 749 mb, wykonanie dokumentacji powykonawczej dla wykonanych prac, dokumentacji geodezyjnej powykonawczej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacje projektowe i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiar
i kosztorys ofertowy.
Wszędzie tam, gdzie w załącznikach znajdują się określenia wskazujące znaki towarowe, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania produktów, materiałów lub urządzeń równoważnych. Jako równoważne dopuszcza się inne rozwiązania niż podane
w dokumentacjach projektowych pod warunkiem zagwarantowania równorzędnych parametrów technicznych i technologicznych nie gorszych niż określone
w dokumentacjach projektowych oraz zgodności z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, obowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego materiały i roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego a ciężar udowodnienia, że materiał jest równoważny w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego, spoczywa na składającym ofertę. W takim wypadku Wykonawca musi przedłożyć odpowiednie dokumenty, opisujące parametry techniczne, wymagane prawem certyfikaty i inne dokumenty dopuszczające dane materiały do użytkowania oraz pozwalające jednoznacznie stwierdzić, że są one równoważne.
Roboty będą wykonywane w oparciu o dokumentacje projektowe, pozwolenie na budowę i zgłoszenie.
Po zakończeniu prac teren budowy należy doprowadzić do stanu pierwotnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1006290,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1307589,62 PLN

2021-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane