Przebudowa chodników i parkingów przy ul. 11 Listopada w Sieradzu

GMINA MIASTO SIERADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00156483
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00156483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 09:43
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b3db9cca-f125-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8272237737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00156483 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodników i parkingów przy ul. 11 Listopada w Sieradzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43 8266163

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmsieradz.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa chodników i parkingów przy ul. 11 Listopada w Sieradzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3db9cca-f125-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001845/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Przebudowa chodników i parkingów przy ul. 11 Listopada

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132632/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOR-Z.271.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i przebudowa ul. 11 Listopada w zakresie remontu chodników, budowy ciągu pieszo rowerowego, utwardzenia terenów przy blokach oraz wykonanie przejść dla pieszych.
2.W ramach zamówienia należy wykonać:
a)dokumentację projektową obejmującą kompletny projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, uzyskanie zgody administracyjnej na realizację zamierzenia w trybie pozwolenia na budowę i/lub zgłoszenia zamiaru wykonania robót zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 r. poz. 1333 z późniejszymi zmianami) - dalej u.p.b.,
b) roboty budowlane obejmujące wykonanie chodników, zjazdów, parkingów, utwardzeń terenu, wymianę krawężników, wymianę obrzeży, wykonanie ciągu pieszo rowerowego.
3. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji projektowej w postaci:
a) wersja drukowana:
- projekt budowlany w 4 egz.,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych w 2 egz.,
- projekt organizacji ruchu -według potrzeb.
b) wersja elektroniczna wszystkich opracowań w formacie zamkniętym w 1 egz.
Ponadto, Wykonawca sporządzi taką ilość egzemplarzy poszczególnych opracowań projektowych, jaka jest potrzebna do uzyskania wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji oraz dla potrzeb wykonawstwa robót. Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania akceptacji Zamawiającego co do opracowanej dokumentacji projektowej przed złożeniem zgłoszenia zamiaru wykonania robót lub wniosku o pozwolenie na budowę.
Wykonawca zobowiązany jest przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe do wszelkiej dokumentacji będącej przedmiotem postępowania oraz do wszelkich egzemplarzy tej dokumentacji na wszystkich polach eksploatacji, znanych w chwili zawarcia umowy, na warunkach określonych w umowie.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania następujących robót i czynności:
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
b) remont i budowa chodnika,
c) budowa ciągu pieszo-rowerowego,
d) powiększenie zatok postojowych,
e) budowa miejsc postojowych dla samochodów osobowych,
f) budowa zjazdu indywidualnego,
g) przebudowa dojazdów do stacji trafo i śmietników,
h) przebudowa opasek najazdowych przy krawędzi jezdni,
i) wycinka krzewów kolidujących z inwestycją i nasadzenia nowych,
j) wykonanie organizacji ruchu na czas robót,
k) docelowa organizacja ruchu,
l) zabezpieczenie i przebudowa urządzeń obcych i uzbrojenia terenu wraz z opłatami za nadzór nad przebudową ze strony właścicieli sieci (w przypadku zaistnienia takiej konieczności),
m) roboty wykończeniowe i porządkowe,
n) wszelkie inne prace wynikające z przyjętych rozwiązań opracowanych przez Wykonawcę na podstawie dokumentacji projektowej,
o) pełnienie nadzoru autorskiego,
p) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej na mapach zasadniczych lub sytuacyjno-wysokościowych
i uzyskanie jej przyjęcia do zasobów powiatowego ośrodka dokumentacji geodezyjno-kartograficznej.
q) zgłoszenie zakończenia robót i uzyskanie jego przyjęcia przez Zamawiającego,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Cena najkorzystniejszej oferty zaproponowana przez Wykonawcę przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i ma możliwości jej zwiększenia do ceny najkorzystniejszej oferty.
2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane