Przebudowa ul. Komisji Edukacji Narodowej w Rybniku

MIASTO RYBNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157177
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 13:52
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-824530cc-d41b-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6420010758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

MOSTOSTAL ZABRZE GLIWICKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SPÓŁKA AKCYJNALIDER: Gliwice, PL · lot 0
1 376 819,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157177 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Komisji Edukacji Narodowej w Rybniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324392302

1.5.8.) Numer faksu: 324224142

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Komisji Edukacji Narodowej w Rybniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-824530cc-d41b-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000453/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.57 Przebudowa ul. Komisji Edukacji Narodowej w Rybniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099297/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.52.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 3654628,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1418856,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa ul. Komisji Edukacji Narodowej w Rybniku.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
Część drogowa
 wykopy ziemne, drogowe 1306,6 m3
 profilowanie i zagęszczenie podłoża - jezdnia 2633,1 m2
 stabilizacja gruntu cementem o gr. 20 cm - jezdnia 2633,1 m2
 podbudowa z kruszywa łamanego warstwa o gr. 23 cm 3428,5 m2
 podbudowa z betonu asfaltowego AC11P o gr. 7 cm 2270,1 m2
 nawierzchnia z warstwy wiążącej AC16W o gr. 5 cm 2270,1 m2
 warstwa ścieralna AC11S o gr. 4 cm 2270,1 szt.
 nawierzchnia z kostki bet o gr. 8 cm na podsypce cem-piask 1158,4 m2
 krawężniki betonowe wyniesiony o wym. 15x30 cm, 708,0 m
 krawężniki betonowe najazdowe o wym. 15x22 cm, 169,5 m
 krawężniki betonowe wtopione o wym. 12x25 cm, 137,0 m
 obrzeża betonowe o wym. 30x8 cm, 401,0 m
 oznakowanie poziome grubowarstwowe 71,7 m2.
 humusowanie z obsianiem o gr. 5cm, 300,0 m2
Część kanalizacyjna
 rury kanalizacyjne z PVC-U, lite Ø200 90,0 m
 rury kanalizacyjne z PVC-U, lite Ø315 70,9 m
 rury kanalizacyjne z PVC-U, lite Ø400 111,1 m
 rury kanalizacyjne z PVC-U, lite Ø500 70,2 m
 studzienki szczelne żelbetowe DN 1200mm 10,0 stud.
 wpust deszczowy z osadnikiem DN 500 mm 15,0 szt.

Wznowienie/Odtworzenie punktu osnowy geodezyjnej poziomej nr 6.127.25.118800, 6.127.25.118700 (łącznie z ewentualnymi pobocznikami) z zachowaniem wizury, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 14 lutego 2012 r. w sprawie osnów geodezyjnych, grawimetrycznych i magnetycznych. Podstawą do podpisania protokołu odbioru końcowego jest przedłożenie dokumentu potwierdzającego przyjęcie operatu technicznego odtworzenia punktów osnowy do Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia precyzuje projekt budowlano wykonawczy, STWiOR, przedmiary robót oraz zestawienie kart inwentaryzacyjnych studni dla kanalizacji deszczowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1376819,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2073000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1376819,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego SA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310000173

7.3.3) Ulica: Plac Piastów 10

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-101

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty drogowe, roboty bitumiczne, roboty kanalizacyjne, tymczasowa i docelowa organizacja ruchu, obsługa geodezyjna, obsługa geotechniczna, wycinka drzew

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1376819,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane