Zagospodarowanie turystyczne jezior w Pełczycach – budowa mostu wraz z infrastrukturą przy ul. Jeziornej
GMINA PEŁCZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00158924
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00158924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-24 15:45
- Lokalizacja
- Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0de734f7-d996-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5941532878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00158924 z dnia 2021-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie turystyczne jezior w Pełczycach – budowa mostu wraz z infrastrukturą przy ul. Jeziornej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PEŁCZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Bursztynowy 2
1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 95 768 50 38
1.5.8.) Numer faksu: 95 768 51 18
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@pelczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie turystyczne jezior w Pełczycach – budowa mostu wraz z infrastrukturą przy ul. Jeziornej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0de734f7-d996-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00158924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001490/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Zagospodarowanie turystyczne jezior w Pełczycach- budowa mostu wraz z infrastrukturą przy ul. Jeziornej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109700/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Zagospodarowanie turystyczne jezior w Pełczycach – budowa mostu wraz z infrastrukturą przy ul. Jeziornej”, zakres prac obejmuje:
1.1. Roboty mostowe – budowa mostu przy ul. Jeziornej wraz z kanałem kajakowym:
1. Fundamenty
2. Beton
3. Konstrukcje stalowe
4. Hydroizolacje
5. Odwodnienie
6. Łożyska
7. Dylatacje
8. Wyposażenie pomostu
9. Inne roboty mostowe
1.2. Roboty drogowe:
1. Roboty przygotowawcze
2. Roboty ziemne
3. Podbudowy
4. Nawierzchnie
5. Elementy ulic
1.3. Roboty branży gazowej
1.4. Roboty branży elektrycznej
1.5. Wycięcie drzew i krzewów
1.6. Ścieżki o nawierzchni utwardzonej
2. Zakres robót do wykonania szczegółowo określa dokumentacja techniczna (projekt budowlany „Projekt zagospodarowania terenu” - w części dotyczącej w/w zakresu, projekt budowalny „Przebudowa gazociągu średniego ciśnienia dn 90 PEz przejściem przez most pomiędzy jeziorem Panieńskim a jeziorem Stawno w Pełczycach”, projekt budowlany „Obiekty hydrotechniczne” - z pominięciem wykreślonych pozycji, projekt budowlany „Most w ulicy jeziornej z kanałem kajakowym”, projekt budowlany „Instalacje elektryczne” - w części dotyczącej w/w inwestycji, projekt budowlany „Nawierzchnie i ciągi komunikacyjne” - w części dotyczącej terenu inwestycji, oraz dokumentacja geotechniczna badania podłoża gruntowego opracowana dla w/w inwestycji przez: Biuro Hydrotechniczne Samolong & Włodarczyk S.C. ul. Dworcowa 2, 70-206 Szczecin, pozwolenie wodnoprawne na wykonanie urządzeń wodnych – Decyzja Starosty Choszczeńskiego z dnia 19.02.2014 r. oraz pomocniczo przedmiary)
Uwaga! W/w projekty obejmują szerszy zakres niż został przewidziany w prowadzonym postępowaniu. Inwestycja będzie realizowana na działkach o nr ewid. 153, 252, 46/1, 46/2, 204/1, 204/4, 204/6, 46/6, 215, 212/4 obręb Pełczyce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 2 167 574,67 zł brutto. Cena oferty najkorzystniejszej przekracza tą kwotę o ponad 822 tys. zł. Zamawiający, dbający o środki publiczne uznał, że nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do poziomu ceny oferty najkorzystniejszej. Z uwagi na to zmaterializowała się przesłanka unieważnienia postępowania| 2021-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |