„Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Motkowice ul. Wąska, ul. Kresowa, ul. Nowa ”

Gmina Imielno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00157092
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00157092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-23 13:26
Lokalizacja
Imielno, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98efed0a-d8b6-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6562290408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie drógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "WOJTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrzejów, PL · lot 0
157 551,07 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "WOJTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrzejów, PL · lot 1
55 188,62 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "WOJTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJędrzejów, PL · lot 2
22 876,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00157092 z dnia 2021-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Motkowice ul. Wąska, ul. Kresowa, ul. Nowa ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Imielno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010116

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Cmentarna

1.5.2.) Miejscowość: Imielno

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-313

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413851210

1.5.8.) Numer faksu: 413851225

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@imielno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.imielno.akcessnet.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://imielno.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Motkowice ul. Wąska, ul. Kresowa, ul. Nowa ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98efed0a-d8b6-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011422/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejsowości Motkowice ul. Wąska, ul. Kresowa, ul. Nowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00098025/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOD.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 305447,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Przebudowa drogi wewnętrznej w Motkowicach ul. Nowa : dz. nr ewid. 412 od km 1+022
do km 1+200 i dz. nr ewid. 553 od km 0+000 do km 0+549

1) Roboty przygotowawcze:
- wykonanie koryta mechanicznie gł. 20 cm na odcinku 727 mb szerokości 4,0 m,
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym
mechanicznie o grubości średniej 18 cm, szerokości 4,0 m na długości 727 mb.
2) Nawierzchnia:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy
lub nawierzchni betonowej/bitumicznej zużycie emulsji 0,8 kg/m² na długości 727 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 20 m²,
-wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową
mechanicznie w ilości 75 kg/m². Lokalizacja j.w.,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm po
zagęszczeniu / warstwa ścieralna / na długości 727 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 20
m² .
3) Roboty wykończeniowe:
- wykonanie utwardzenia poboczy materiałem kamiennym przy średniej grubości
utwardzenia 7 cm i szerokości 0,5 m / obustronnie / na długości 727 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 208223,57 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 - Przebudowa drogi wewnętrznej w Motkowicach ul. Wąska : dz. nr ewid. 1091 od km
0+000 do km 0+245

1) Roboty przygotowawcze:
- wykonanie koryta mechanicznie gł. 20 cm na odcinku 245 mb szerokości 4,0 m,
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym
mechanicznie o grubości średniej 18 cm szerokości 4,0 m na długości 245 mb, plus rozjazd 8 m².
2) Nawierzchnia:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy
lub nawierzchni betonowej/bitumicznej zużycie emulsji 0,8 kg/m² na długości 245 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 8 m²,
-wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową
mechanicznie w ilości 75 kg/m². Lokalizacja j.w.,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm po zagęszczeniu / warstwa ścieralna / na długości 245 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 8 m².
3) Roboty wykończeniowe:
- wykonanie utwardzenia poboczy materiałem kamiennym przy średniej grubości
utwardzenia 7 cm i szerokości 0,5 m / obustronnie / na długości 245 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 70382,84 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 - Przebudowa drogi wewnętrznej w Motkowicach ul. Kresowa : dz. nr ewid. 1065 od km
0+000 do km 0+092

1) Roboty przygotowawcze:
- plantowanie poboczy obustronnie mechanicznie przy grubości ścinania 10 cm na odcinku
50 mb szerokości 1,0 m,
- wykonanie koryta mechanicznie gł. 20 cm na odcinku 50 mb szerokości 4,0 m,
- wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem łamanym zagęszczonym
mechanicznie o grubości średniej 18 cm szerokości 4,0 m na długości 92 mb, plus rozjazd 8 m².
2) Nawierzchnia:
- mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy
lub nawierzchni betonowej/bitumicznej zużycie emulsji 0,8 kg/m² na długości 92 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 8 m²,
-wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową
mechanicznie w ilości 75 kg/m². Lokalizacja j.w.,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm po zagęszczeniu / warstwa ścieralna / na długości 92 mb i szerokości 3,0 m plus rozjazd 8 m².
4) Roboty wykończeniowe:
- wykonanie utwardzenia poboczy materiałem kamiennym przy średniej grubości
utwardzenia 7 cm i szerokości 0,5 m / obustronnie / na długości 92 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.5.) Wartość części: 26840,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157551,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190047,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157551,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367737220

7.3.3) Ulica: Ul. Głowackiego 93

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157551,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55188,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55188,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367737220

7.3.3) Ulica: Ul. Głowackiego 93

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55188,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22876,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40590,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22876,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367737220

7.3.3) Ulica: Ul. Głowackiego 93

7.3.4) Miejscowość: Jędrzejów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-300

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22876,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane