DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO wraz z przystosowaniem pomieszczeń i instalacją. Zakup mammografu cyfrowego – dotacjaMinisterstwo Zdrowia na realizację Narodowej Strategii Onkologicznej”
Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00159840
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00159840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-08-25 13:19
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08c9f480-f1f0-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6443504464
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00159840 z dnia 2021-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO wraz z przystosowaniem pomieszczeń i instalacją. Zakup mammografu cyfrowego – dotacjaMinisterstwo Zdrowia na realizację Narodowej Strategii Onkologicznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240837054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 1
1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-219
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.sosnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.sosnowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-sosnowiec.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO wraz z przystosowaniem pomieszczeń i instalacją. Zakup mammografu cyfrowego – dotacjaMinisterstwo Zdrowia na realizację Narodowej Strategii Onkologicznej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08c9f480-f1f0-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133114/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2200-29/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach projektu narodowej strategii onkologicznej, Zamawiający zamierza dokonać zakupu:
- mammografu cyfrowego, kompletnego i wyposażonego w konieczne urządzenia i osprzęt, nowego (rok produkcji 2021), wraz z jego konfiguracją, adaptacją/przystosowaniem pomieszczeń do jego właściwego funkcjonowania.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, i warunki gwarancji wraz z określeniem wymagań i standardów jakościowych zawarte są w Załączniku nr 3 do SWZ.
3. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia (na dostawę urządzenia, przystosowanie pomieszczeń, zezwolenia, szkolenia i inne działania konieczne do uruchomienia i właściwego działania sprzętu).
4. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
4.1. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia winny być zgodne:
- z ustawą z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2020r. poz. 186 z późn. zm.) oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawymi w tym zakresie – w zakresie jakim dotyczy.
- Rozporządzeniem MZ z dnia 3 listopada 2020r. W sprawie sposobu dokonywania zgłoszeń i powiadomień dotyczących wyrobów medycznych (Dz.U. z 2020r. Poz. 2095).
Wraz z podpisaną umową Wykonawca dostarczy deklarację zgodności z wymaganiami zasadniczymi CE, certyfikat jednostki notyfikowanej, która brała udział w ocenie wyrobu medycznego (w zakresie jakim jest to wymagane odrębnymi przepisami).
4.2 Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń na potrzeby pracowni mammograficznej i RTG będzie zgodna z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności:
1) ustawą z 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe – t.j. Dz. U. 2021 poz. 623,
2) rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 27 marca 2008 r. w sprawie minimalnych wymagań dla jednostek ochrony zdrowia udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu rentgenodiagnostyki, radiologii zabiegowej oraz diagnostyki i terapii radioizotopowej chorób nienowotworowych (Dz.U. nr 59 poz. 365 ze zm.),
3) rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 21 sierpnia 2006 r. w sprawie szczegółowych warunków bezpiecznej pracy z urządzeniami radiologicznymi (Dz.U. nr 180 poz. 1325).
5. Transport wszystkich wyrobów medycznych odbywał się będzie zgodnie z wymogami przewidzianymi w aktualnych dokumentach potwierdzających dopuszczenie przedmiotu zamówienia do obrotu i używania zgodnie z Ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010 roku.
6. Wykonawca przeprowadzi szkolenie z obsługi urządzeń medycznych w siedzibie Zamawiającego w co najmniej dwóch terminach.
7. Rozładunek, montaż i instalacja po stronie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33111650-2 - Urządzenia do mammografii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1026000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1026000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1026000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Medix Sławomir Szwed Spółka komandytowa,,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132757083
7.3.3) Ulica: ul. Kokoryczki 18
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-191
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1026000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie;dostawa mammografu w terminie od daty podpisania umowy do 06.09.2021 (za dostawę rozumie się dostarczenie urządzenia do miejsca wskazanego przez Zamawiającego i podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego wskazującego na model oferowanego aparatu i jego numeru fabrycznego oraz dostarczenie faktury zgodnie z opisem w formularzu asortymentowo- cenowym Cz. I poz. 1 Załącznika nr 3 do SWZ.)
1.1 Montaż, instalacja i uruchomienie mammografu oraz przeprowadzenie szkoleń w terminie do 31.12.2021 r.
Zgodnie z SWZ w ocenie oferty uwzględniono: jakość.
| 2021-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |